Budowa drogi w miejscowości Grudna
Gmina Rogoźno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327158
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327158/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 11:46
- Lokalizacja
- Rogoźno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-750b9e77-0a48-4863-ba5a-b850f1c2e19e
- Identyfikator
- 6060066997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327158 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi w miejscowości Grudna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Rogoźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 785 009 402
1.5.8.) Numer faksu: (67) 261 80 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rogozno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi w miejscowości Grudna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-750b9e77-0a48-4863-ba5a-b850f1c2e19e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327158
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058712/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa drogi w miejscowości Grudna
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221688
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi w miejscowości Grudna
Inwestycja w całości zlokalizowana jest działkach o numerach: 18, 67, obręb 0006 Grudna, gmina Rogoźno.
Początek inwestycji znajduje się na połączeniu z drogą powiatową 2025P (działka 18). Budowa drogi na tym odcinku obejmować będzie wykonanie jezdni o nawierzchni bitumicznej i szerokości 5,0 m. Z obu stron jezdni zaprojektowano utwardzone pobocza z mieszanki optymalnej o szerokości 0,75 m każde. Od strony północnej przewidziano rów odparowujący oraz dwa zjazdy o nawierzchni bitumicznej.
Parametry techniczne inwestycji:
- szerokość drogi – 5,00 m,
- szerokość poboczy – 0,75 m,
- szerokość zjazdów – 3,50; 5,00 m,
- przekrój poprzeczny dwustronny o pochyleniu poprzecznym 2,0 %.
Wykonanie robót ziemnych realizowanych w ramach inwestycji polega na:
- zdjęciu warstwy humusu,
- wykonaniu zasadniczych robót ziemnych – wykopów i nasypów,
- zahumusowaniu skarp warstwą grubości 10 cm z obsianiem mieszanką trawą.
Szczegółowy zakres i rodzaj robót przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia z podaniem ich lokalizacji określają:
- Opis przedmiotu zamówienia – zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ,
- Załącznik: przedmiar robót,
- Załączniki: dokumentacja techniczna i STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394430,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 568655,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394430,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe Szymon Włodarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7661898591
7.3.3) Ulica: Cieśle, ul. Potulicka 10/5
7.3.4) Miejscowość: Rogoźno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-610
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394430,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-10-15| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |