Budowa oświetlenia drogowego z podziałem na dwie części
Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327181
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327181/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 11:52
- Lokalizacja
- Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1dac09e7-ad37-49ec-bce1-e90aa3f90349
- Identyfikator
- 8961298766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
MARZENA ŁYPACZEWSKAWrocław, PL · lot 0
104 994,03 PLNMARZENA ŁYPACZEWSKAWrocław, PL · lot 1
113 899,23 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327181 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego z podziałem na dwie części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kąty Wrocławskie - Urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000528698
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Kąty Wrocławskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-080
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 390 71 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.niedzwiedzka@katywroclawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.katywroclawskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://katywroclawskie.ezamawiajacy.pl/pn/katywroc/demand/285392/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego z podziałem na dwie części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dac09e7-ad37-49ec-bce1-e90aa3f90349
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327181
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218118/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.51.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 333099,68 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 270812,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego ul. Jarzębinowej w Nowej Wsi Kąckiej, dz. nr 518, 526/2 obręb Nowa Wieś Kącka – ETAP IPrzedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego ul. Jarzębinowej w Nowej Wsi Kąckiej, dz. nr 518, 526/2 obręb Nowa Wieś Kącka – ETAP I.
UWAGA:
Zakres realizacji projektu obejmuje budowę 11 słupów od PO 1/I do PO 11/I z oprawami oświetleniowymi, szafką sterującą oświetleniem oraz linią zasilającą. Szczegółowy zmieniony zakres realizacji określono w załącznikach:
- PZT Nowa Wieś Kącka ul. Jarzębinowa – zakres realizacji ETAP I,
- schemat Nowa Wieś Kącka ul. Jarzębinowa – zakres realizacji ETAP I,
- przedmiar Nowa Wies Kącka ul. Jarzębinowa – ETAP I.
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego na ul. Jarzębinowej w miejscowości Nowa Wieś Kącka – ETAP I w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej, stanowiących opis przedmiotu zamówienia, jako integralnych części specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Prace budowlane polegają głównie na wykonaniu wykopów, ułożeniu kabli zasilających, montażu słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED, rozebraniu i odtworzeniu nawierzchni, wykonaniu wytyczenia geodezyjnego oraz geodezyjnego pomiaru powykonawczego oraz prób i badań elektrycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 191138,99 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia drogowego ul. Jabłoniowej oraz oświetlenia chodnika wzdłuż boiska sportowego w Sadkowie, dz. nr 65/126, 188/10, 65/124, 65/21, 65/217 obręb SadkówPrzedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego ul. Jabłoniowej oraz oświetlenia chodnika wzdłuż boiska sportowego w Sadkowie, dz. nr 65/126, 188/10, 65/124, 65/21, 65/217 obręb Sadków
Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego ul. Jabłoniowej oraz oświetlenia chodnika wzdłuż boiska sportowego w Sadkowie, w zakresie opisanym w dokumentacji projektowej oraz specyfikacji technicznej, stanowiących opis przedmiotu zamówienia, jako integralnych części specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Prace budowlane polegają głównie na wykonaniu wykopów, ułożeniu kabli zasilających, montażu słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED, rozebraniu i odtworzeniu nawierzchni, wykonaniu wytyczenia geodezyjnego oraz geodezyjnego pomiaru powykonawczego oraz prób i badań elektrycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 141960,7 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136666,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194121,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104994,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WEBER System Marzena Łypaczewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6341090740
7.3.3) Ulica: Wrocław, ul. Asfaltowa 15a lok. 12
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-235
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104994,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 6
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164625,09 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234098,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 113899,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WEBER System Marzena Łypaczewska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634 109 07 40
7.3.3) Ulica: Wrocław, ul. Asfaltowa 15a lok. 12
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 52-235
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113899,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |