Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu i projekt, dostawę i montaż punktowego systemu asekuracji
Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327182
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 11:52
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6803bdf-1320-4c6f-9398-b99feb6461c8
- Identyfikator
- 6272648416
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327182 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu i projekt, dostawę i montaż punktowego systemu asekuracji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240951360
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Promenada Gen. Jerzego Ziętka
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-501
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 666031496
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@slaskiezoo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zoo.silesia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://slaskiezoo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Hodowla zwierząt
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pokrycia dachu antylopiarni wraz z robotami towarzyszącymi obejmującymi wykonanie równoważnego systemu wentylacji mechanicznej obiektu i projekt, dostawę i montaż punktowego systemu asekuracji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6803bdf-1320-4c6f-9398-b99feb6461c8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00089463/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu antylopiarni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301559
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1300813,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z wymianą pokrycia dachowego pawilonu antylopiarni, odtworzeniem elementów dachu oraz wykonanie kompletnego, równoważnego systemu wentylacji mechanicznej nawiewno wywiewnej, zapewniającego skuteczną wymianę powietrza zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz wymaganiami wynikającymi z przeznaczenia obiektu, przy zachowaniu parametrów wentylacyjnych nie gorszych niż istniejące, w szczególności o całkowitym wydatku powietrza nie mniejszym niż 15 500 m³/h, a także wykonaniem kompletnego punktowego systemu asekuracji przeznaczonego do bezpiecznej obsługi, konserwacji eksploatacji dachu. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
35121300-1 - Osprzęt bezpieczeństwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1901249,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1978027,38 PLN
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |