ROBOTY BUDOWLANE PN. WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEJŚCIA GŁÓWNEGO W BUDYNKU PODKARPACKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W RZESZOWIE SP ZOZ

Podkarpackie Centrum Medyczne w Rzeszowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327223
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327223/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 12:00
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-653e566c-ff9f-46ab-b184-1bd60397ac05
Identyfikator
8132907451
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327223 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROBOTY BUDOWLANE PN. WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEJŚCIA GŁÓWNEGO W BUDYNKU PODKARPACKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W RZESZOWIE SP ZOZ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpackie Centrum Medyczne w Rzeszowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010647679

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Dworcowy 2

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-201

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 178500105

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dk@pcm-cuw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcmrzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pcm.ezamawiajacy.pl/pn/pcm/demand/293428/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ROBOTY BUDOWLANE PN. WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEJŚCIA GŁÓWNEGO W BUDYNKU PODKARPACKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W RZESZOWIE SP ZOZ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-653e566c-ff9f-46ab-b184-1bd60397ac05

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327223

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017256/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Poprawa dostępności do usług medycznych dla osób niepełnosprawnych poprzez wymianę głównych drzwi wejściowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265105

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/ZP/TP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 43301,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROBOTY BUDOWLANE PN. WYMIANA STOLARKI DRZWIOWEJ WEJŚCIA GŁÓWNEGO W BUDYNKU PODKARPACKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO W RZESZOWIE SP ZOZ REALIZOWANE W RAMACH ZADANIA „Poprawa dostępności do usług medycznych dla osób niepełnosprawnych poprzez wymianę głównych drzwi wejściowych”.
Zamówienie współfinansowane jest z budżetu województwa podkarpackiego umowa nr OZ-I.32/26.

Przedmiot zamówienia określa:
1) Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – Załącznik Nr 1 do SWZ
2) Projektowane postanowienia umowy - Załącznik Nr 4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 7 w związku z art. 263 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna oferta, w związku z tym brak jest możliwości wyboru innej oferty.
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane