Przebudowa i remont sanitariatów w budynku biurowym Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327246
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327246/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 12:04
Lokalizacja
Karniowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5f7871e0-cd54-43f7-86a0-25d1348828cc
Identyfikator
5130197883
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarnePokrywanie podłóg i ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327246 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont sanitariatów w budynku biurowym Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356900630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Osiedlowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Karniowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-082

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@modr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.modr.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f7871e0-cd54-43f7-86a0-25d1348828cc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Doradztwo rolnicze

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i remont sanitariatów w budynku biurowym Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f7871e0-cd54-43f7-86a0-25d1348828cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327246

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00090140/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa 8 łazienek w budynku Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280611

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DAG/26/5/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 264227,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją inwestycji pod nazwą : „Przebudowa 8 łazienek w budynku biurowym". W ramach inwestycji wykonane zostaną roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń sanitariatów ogólnodostępnych w budynku Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. Układ przestrzenny oraz forma architektoniczna pozostaje bez zmian.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Dokumentacji Projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) i Przedmiarze Robót, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
3. Przedmiar robót należy traktować jako materiał pomocniczy dla ustalenia ceny ryczałtowej zamówienia, dlatego pominięcie pozycji z przedmiaru robót, dodania innej pozycji (np. kalkulacji własnej), opisów, zawyżenia lub zaniżenia liczby jednostek przedmiarowych nie wpłynie na prawidłowość sporządzenia kosztorysu, a Zamawiający uzna, że Wykonawca skalkulował wszystkie ilości niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia, określonego w Dokumentacji Projektowej, stanowiącej Załącznik nr 1 do SWZ, a cena oferty jest ceną kompletną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp. Zgodnie z informacją przekazaną w dniu 29.06.2026 r. przed terminem otwarcia ofert, Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto w wysokości 320000 zł. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta, która przekracza kwotę przeznaczoną na realizację niniejszego zamówienia. W związku z powyższym cena najkorzystniejszej oferty złożonej w postępowaniu przez konsorcjum wykonawców : Wojciech Róg ARSBUD i 2MJ Sp. z o.o. (cena oferty 463710,00 zł) przekracza możliwości finansowe Zamawiającego. Oferta przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i jednocześnie Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie niniejszego zamówienia do kwoty oferty najkorzystniejszej

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 463710,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 463710,00 PLN

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane