Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. "Przebudowa budynku przy ul. Białego Zagłębia 1 w Chęcinach pod potrzeby Powiatowego Szkolnego Schroniska..."

POWIAT KIELECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327296
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-07 12:11
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef9feacf-8255-45a3-b24f-92357b4d3ea1
Identyfikator
9591645790
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaKalkulacja kosztów, monitoring kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327296 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. "Przebudowa budynku przy ul. Białego Zagłębia 1 w Chęcinach pod potrzeby Powiatowego Szkolnego Schroniska..."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KIELECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009372

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzosowa 44

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-211

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat.kielce.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ef9feacf-8255-45a3-b24f-92357b4d3ea1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. "Przebudowa budynku przy ul. Białego Zagłębia 1 w Chęcinach pod potrzeby Powiatowego Szkolnego Schroniska..."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef9feacf-8255-45a3-b24f-92357b4d3ea1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074790/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Przebudowa budynku przy ul. Białego Zagłębia w Chęcinach, pod potrzeby Powiatowego Szkolnego Schroniska Młodzieżowego i Internatu...

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305722

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR-II.272.1.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
a) opracowanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na potrzeby przebudowy budynku przy ul. Białego Zagłębia 1 w Chęcinach, którego celem będzie poprawa parametrów energetycznych budynku oraz kompleksowe dostosowanie istniejącego obiektu do standardów funkcjonalnych, technicznych i użytkowych, które odpowiadają potrzebom edukacyjnym i społecznym młodzieży oraz turystów Powiatowego Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Chęcinach oraz Internatu Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach wraz z wykonaniem niezbędnej infrastruktury technicznej i zagospodarowania terenu na działce o numerze 3510/1 dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa budynku przy ul. Białego Zagłębia 1 w Chęcinach, pod potrzeby Powiatowego Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
w Chęcinach i Internatu Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach”. Dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi uwzględniać wytyczne zawarte w audytach energetycznych wykonanych przez EKOCERT Sp. z o.o., Tomasza Gorecznego, z siedzibą w Kielcach przy ul. Jeleniowskiej 22 lok. 2, 25-564 Kielce, dla budynku Internatu Powiatowego Zespołu Szkół w Chęcinach oraz Powiatowego Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Chęcinach.
b) sprawowanie, w ramach prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, nadzoru autorskiego nad wykonaną dokumentacją projektową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres oraz wymagania Zamawiającego w zakresie realizacji określają:
- Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ,
- Wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi