„Budowa zbiornika wodnego Miejska Górka – etap I”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327313
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327313/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 12:14
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d583406-49da-44ff-b15b-314455033f94
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327313 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zbiornika wodnego Miejska Górka – etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justyna.szawelska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl/pn/pgwwp/demand/277238/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa zbiornika wodnego Miejska Górka – etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d583406-49da-44ff-b15b-314455033f94
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327313
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00172950
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: V.ROZ.270.2.40.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
„Budowa zbiornika wodnego Miejska Górka – etap I”
Szczegółowy zakres rzeczowy robót zawiera:
Załącznik Nr 1 do SWZ:
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
Załącznik Nr 2 do SWZ:
1) Projekt budowlany
• TOM I - Projekt zagospodarowania terenu
• TOM II - Projekt architektoniczno-budowlany
• TOM IV - Informacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia
• TOM VII - Dokumentacja geologiczno-inżynierska
2) Projekt wykonawczy
• TOM I – część hydrotechniczna
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
4) Operat dendrologiczny
OPZ, Dokumentacja projektowa, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, Przedmiar robót stanowią integralną część Umowy i dokumenty te należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45232452-5 - Roboty odwadniające
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71355000-1 - Usługi pomiarowe
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 877888,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1425594,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 877888,81 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII HYDROTECHNICZNEJ – DRENBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 779 248 54 41 REGON: 369777889
7.3.3) Ulica: ul. Jasne Błonie 3
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-602
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 877888,81 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
dot. Umowy UMOWA Nr VS.ZPI.271.1.229.2026 zawartej 25.06.2026 r. 1. Rozpoczęcie realizacji przedmiotu umowy: od dnia zawarcia Umowy. 2. Zakończenie realizacji przedmiotu umowy do 5 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, w tym: a) Zakończenie robót budowlanych – do 4 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, nie później niż do dnia 15 listopada 2026 r., b) Zakończenie aktualizacji operatu dendrologicznego - do 30 dni od dnia zawarcia Umowy.| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |