Dostawa wyposażenia i materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Budowa budynku żłobka
GMINA ALEKSANDRÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327320
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327320/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 12:15
- Lokalizacja
- Aleksandrów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca4c95dc-5376-4ba0-aa21-f1c41bc2a498
- Identyfikator
- 9181997006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie ścianek działowychDaszkiKonstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)Podpórki i rozpórki górniczeProdukty betonoweInstalacje ruroweSprzęt dla osób niepełnosprawnychOgrzewacze powietrza
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR ŚWIEBODARzeszów, PL · lot 0
9138,9 PLNMETALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 1
6543,6 PLNMETALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 2
7579,19 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327320 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia i materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Budowa budynku żłobka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ALEKSANDRÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: xx
1.5.2.) Miejscowość: Aleksandrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-408
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 0846875002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ealeksandrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugaleksandrow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca4c95dc-5376-4ba0-aa21-f1c41bc2a4981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wyposażenia i materiałów budowlanych dla inwestycji pn.: Budowa budynku żłobka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca4c95dc-5376-4ba0-aa21-f1c41bc2a498
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327320
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00017549/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa materiałów budowlanych dla inwestycji budowy żłobka w Aleksandrowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest współfinansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach Programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ID.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 14657,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych i fabrycznie nowego wyposażenia tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, wolnego od wad wraz z ich wniesieniem do budynku żłobka pod adresem Aleksandrów 696, 23-408 Aleksandrów. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części, z czego część 1 obejmuje dostawę wraz montażem.Zamawiający wymaga przed dostawą przedmiotu zamówienia przedłożenia kart charakterystyki materiałów do akceptacji Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje również dostarczenie niezbędnej dokumentacji technicznej, użytkowej (w języku polskim) związanej z przedmiotem zamówienia.
Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części jak poniżej:
1) Część 1 przedmiotu zamówienia – Dostawa i montaż kabin sanitarnych HPL
Zakres części 1 obejmuje dostawę i montaż 2 kpl kabin sanitarnych, podwójnych wnękowych ze ściankami działowymi.
2) Część 2 przedmiotu zamówienia – Dostawa zadaszenia podwieszanego
Zakres części 2 obejmuje dostawę pełnego kompletu montażowego zadaszenia szklanego nad drzwi.
3) Część 3 przedmiotu zamówienia – Dostawa materiałów budowlanych i wyposażenia
Zakres części 3 obejmuje dostawę materiałów budowlanych: korytko betonowe, właz żeliwny,
wylewka rury spustowej oraz wyposażenia: poręcz kątowa i uchwyt uchylny dla niepełnosprawnych, kurtyna powietrzna.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 - 3 przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku Nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
4.5.5.) Wartość części: 7500,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych i fabrycznie nowego wyposażenia tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, wolnego od wad wraz z ich wniesieniem do budynku żłobka pod adresem Aleksandrów 696, 23-408 Aleksandrów. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części, z czego część 1 obejmuje dostawę wraz montażem.Zamawiający wymaga przed dostawą przedmiotu zamówienia przedłożenia kart charakterystyki materiałów do akceptacji Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje również dostarczenie niezbędnej dokumentacji technicznej, użytkowej (w języku polskim) związanej z przedmiotem zamówienia.
Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części jak poniżej:
1) Część 1 przedmiotu zamówienia – Dostawa i montaż kabin sanitarnych HPL
Zakres części 1 obejmuje dostawę i montaż 2 kpl kabin sanitarnych, podwójnych wnękowych ze ściankami działowymi.
2) Część 2 przedmiotu zamówienia – Dostawa zadaszenia podwieszanego
Zakres części 2 obejmuje dostawę pełnego kompletu montażowego zadaszenia szklanego nad drzwi.
3) Część 3 przedmiotu zamówienia – Dostawa materiałów budowlanych i wyposażenia
Zakres części 3 obejmuje dostawę materiałów budowlanych: korytko betonowe, właz żeliwny, wylewka rury spustowej oraz wyposażenia: poręcz kątowa i uchwyt uchylny dla niepełnosprawnych, kurtyna powietrzna.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 - 3 przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku Nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44115710-9 - Daszki
4.5.5.) Wartość części: 3500,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych i fabrycznie nowego wyposażenia tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, wolnego od wad wraz z ich wniesieniem do budynku żłobka pod adresem Aleksandrów 696, 23-408 Aleksandrów. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 3 części, z czego część 1 obejmuje dostawę wraz montażem.Zamawiający wymaga przed dostawą przedmiotu zamówienia przedłożenia kart charakterystyki materiałów do akceptacji Zamawiającego.
Zakres zamówienia obejmuje również dostarczenie niezbędnej dokumentacji technicznej, użytkowej (w języku polskim) związanej z przedmiotem zamówienia.
Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 3 części jak poniżej:
1) Część 1 przedmiotu zamówienia – Dostawa i montaż kabin sanitarnych HPL
Zakres części 1 obejmuje dostawę i montaż 2 kpl kabin sanitarnych, podwójnych wnękowych ze ściankami działowymi.
2) Część 2 przedmiotu zamówienia – Dostawa zadaszenia podwieszanego
Zakres części 2 obejmuje dostawę pełnego kompletu montażowego zadaszenia szklanego nad drzwi.
3) Część 3 przedmiotu zamówienia – Dostawa materiałów budowlanych i wyposażenia
Zakres części 3 obejmuje dostawę materiałów budowlanych: korytko betonowe, właz żeliwny, wylewka rury spustowej oraz wyposażenia: poręcz kątowa i uchwyt uchylny dla niepełnosprawnych, kurtyna powietrzna.
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia dla części 1 - 3 przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku Nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44460000-2 - Podpórki i rozpórki górnicze
44114200-4 - Produkty betonowe
44162000-3 - Instalacje rurowe
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
39721310-8 - Ogrzewacze powietrza
4.5.5.) Wartość części: 3657,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9138,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20491,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9138,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INFO Piotr Świeboda
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131014923
7.3.3) Ulica: ul. Puszkina 6,
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-328
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9138,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6543,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6543,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6543,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442
7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4,
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6543,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7579,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7579,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7579,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442
7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4,
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 43-392
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7579,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |