Wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej połaci dachowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b” - II edycja

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327327
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 12:17
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e66cd3e-dbc5-4ab6-95f5-1733e59907d9
Identyfikator
5632077608
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeIzolowanie dachuNaprawa i konserwacja dachówIzolacja cieplnaRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN PRUSUchańka, PL · lot 0
380 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327327 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej połaci dachowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b” - II edycja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pocztowa 54

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 82 564 04 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@panschelm.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://panschelm.ezamawiajacy.pl/pn/PANSCHELM/demand/291446/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej połaci dachowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b” - II edycja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e66cd3e-dbc5-4ab6-95f5-1733e59907d9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068576/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: K-ZP.26.2.43.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej połaci dachowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b” - II edycja
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie izolacji termicznej zewnętrznej połaci dachowej w ramach realizacji inwestycji pn. „Przebudowa budynku przy ul. Wojsławickiej 8b”, obejmujące wykonanie kompletnego, bezspoinowego systemu termo- i hydroizolacji dachu w technologii natryskowej PUR wraz z powłoką silikonową oraz warstwą zabezpieczającą z granulatu, a także wszystkimi robotami towarzyszącymi, odtworzeniowymi, zabezpieczającymi i dokumentacyjnymi, niezbędnymi do prawidłowego wykonania i odbioru robót.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) przygotowanie podłoża, w tym jego oczyszczenie, usunięcie zanieczyszczeń i wykonanie napraw lokalnych,
2) wykonanie izolacji termicznej z piany poliuretanowej (PUR) metodą natryskową,
3) wykonanie powłoki hydroizolacyjnej silikonowej,
4) wykonanie warstwy zabezpieczającej z granulatu,
5) wykonanie obróbek detali i uszczelnień systemowych, w tym przy attykach, wpustach, przejściach instalacyjnych i elementach wystających,
6) zabezpieczenie elementów budynku, elewacji, stolarki, instalacji i osób trzecich na czas prowadzenia robót,
7) wykonanie robót towarzyszących i odtworzeniowych niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia,
8) wykonanie wymaganych badań, pomiarów, prób, kontroli jakości i dokumentacji powykonawczej,
9) udzielenie gwarancji i wykonywanie obowiązków gwarancyjnych zgodnie z dokumentami zamówienia.
Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z OPZ, STWiORB, projektowanymi postanowieniami umowy, zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45321000-3 - Izolacja cieplna

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398520 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TERMO PUR Marcin Prus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632374074

7.3.4) Miejscowość: Uchańka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane