Dostawa szczepionek

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327340
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327340/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-07 12:20
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a66626b-7ebe-49c3-a744-46eb1d7d1ba0
Identyfikator
5252138611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SzczepionkiSzczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B

Wykonawcy

1 przyznane

POLYPHARM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
255 342,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327340 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa szczepionek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz-Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314098

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szajnochy 8

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-637

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 832 22 58

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@spzzlo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzzlo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1325738

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa szczepionek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a66626b-7ebe-49c3-a744-46eb1d7d1ba0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327340

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00609341/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa szczepionek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 9/D/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionek
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do swz.
3. Miejsce dostaw: przychodnia przy ul. Kleczewskiej 56 w Warszawie.
4. Oferowane szczepionki muszą być dopuszczone do obrotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zgodnie z ustawą z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2026 r. poz. 612), termin ważności szczepionek nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy.
5. Dostawa szczepionek będzie odbywała się sukcesywnie, w miarę potrzeb Zamawiającego. Podana ilość szczepionek jest ilością szacunkową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33651600-4 - Szczepionki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33651680-8 - Szczepionki przeciwko zapaleniu wątroby typu B

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 255342,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266568,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 255342,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POLYPHARM S.A. , Cena oferty 255 342,67 zł.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5220103650

7.3.3) Ulica: ul. Julianowska 41

7.3.4) Miejscowość: Piaseczno

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 255342,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy