Remont nawierzchni dróg powiatowych emulsją i grysami

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327379
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327379/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 12:27
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3eca4b39-8205-49c1-a61d-4d077f1cdf4a
Identyfikator
9691181806
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ALINA MIKABlachownia, PL · lot 0
186 443,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327379 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg powiatowych emulsją i grysami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GLIWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276289653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zygmunta Starego 17

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdpgliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpgliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3eca4b39-8205-49c1-a61d-4d077f1cdf4a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie drogami publicznymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg powiatowych emulsją i grysami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3eca4b39-8205-49c1-a61d-4d077f1cdf4a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327379

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00050276/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont nawierzchni dróg powiatowych emulsją i grysami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234751

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/DI/3421/10/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych na terenie administrowanym przez Zarząd Dróg Powiatowych w Gliwicach emulsją i grysami przy użyciu remontera.
2. Do wykonania remontu nawierzchni bitumicznych emulsją i grysami należy zastosować emulsję asfaltową kationową szybkorozpadową klasy K1-65 oraz grysów bazaltowych o frakcji 4/6,3 mm i 2/4 mm (do powierzchniowego zamknięcia wypełnionego ubytku) Przedmiotowy remont nawierzchni bitumicznych należy wykonać samochodem - remonterem typu Patcher przystosowanym do oczyszczenia naprawionego miejsca i wbudowania grysów kamiennych otoczonych emulsją asfaltową pod ciśnieniem.
3. Zakres rzeczowy:
szacunkowa ilość wbudowanej mieszanki emulsji i grysów - 220 ton.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące drogi powiatowe:
Gmina Gierałtowice 2909S, 2908S
Gmina Knurów 2980S,
Gmina Pilchowice 2924S, 2928S, 2975S
Gmina Sośnicowice 2924S, 2932S, 2933S, 2935S, 2937S, 2966S
Gmina Rudziniec 2913S, 2918S, 2938S, 2939S, 2940S, 2941S, 2943S,
2945S 2949S, 2969S, 2968S,
Gmina Toszek 2913S, 2918S, 2946S, 2948S, 2949S, 2950S, 2970S, 2971S
Gmina Wielowieś 2900S, 2904S, 2903S, 2912S, 2954S, 2955S, 2959S
4. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z załączoną specyfikacją techniczną (STWiORB załącznik nr 3). Dokument powyższy definiuje również przedmiot zamówienia, jego charakterystykę i sposób wykonania.
5. Remont należy wykonywać zgodnie z STWiORB przy sprzyjających warunkach atmosferycznych tj. przy temperaturze co najmniej + 10°C oraz przy braku opadów atmosferycznych oraz silnego wiatru.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186443,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186443,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. "Aljan" Alina Mika

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5730110815

7.3.4) Miejscowość: Blachownia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186443,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane