Zakup i dostawa samochodu używanego przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów

"MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327428
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-07 12:35
Lokalizacja
Karpacz, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b49c315-d510-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6112732094
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy do zbierania odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN GRUSZKANysa, PL · lot 0
191 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327428 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa samochodu używanego przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022269127

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Obrońców Pokoju 2A

1.5.2.) Miejscowość: Karpacz

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-540

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757619431

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgk-karpacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzgk-karpacz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.mzgk-karpacz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka komunalna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Usługi komunalne, gospodarka wodna i ściekowa oraz gospodarka mieszkaniowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa samochodu używanego przeznaczonego do zbierania odpadów komunalnych z tylnym załadunkiem odpadów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b49c315-d510-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00161559/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/1/2022-P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Kolor kabiny zielony
2. Przebieg nie większy niż 185.000 km
3. Podwozie (nie starsze niż 2012 rok produkcji)
4. Pojazd bezwypadkowy
5. DMC maksymalnie 18 ton
6. Podwozie odnowione
7. Układ jezdny
8. Dwie osie
9. Pierwsza oś z zawieszeniem mechanicznym (resor)
10. Druga oś z zawieszeniem pneumatycznym koła bliźniacze
11. Regulowane zawieszenie
12. Zawieszenie pojazdu bez luzów-gotowy do długotrwałej eksploatacji
13. Układ kierowniczy bez luzów, wszystkie uszkodzone elementy wymienione
14. Kierownica po lewej stronie z regulacją
15. Wspomaganie układu kierowniczego
16. Wysokoprężny
17. Norma emisji spalin minimum Euro 5
18. Brak systemu AdBlue
19. Moc silnika minimum 250 KW
20. Wymieniony olej silnikowy wraz z kompletem filtrów
21. Brak wycieków płynów eksploatacyjnych
22. Wydech skierowany do góry
23. Układ emisji spalin sprawny
24. Brak błędów ECU - WE WSZYSTKICH JEDNOSTKACH STERUJĄCYCH
25. Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne sprawne
26. Kogut sygnałowy na dachu kabiny
27. Skrzynia biegów automatyczna
28. Blokada mechanizmu różnicowego
29. Układ napędowy 4x2
30. Układ napędowy po przeglądzie, wszystkie elementy sprawne
31. Brak wycieków płynów eksploatacyjnych
32. Układ hamulcowy po przeglądzie wszystkie uszkodzone elementy wymienione
33. Układ ABS
34. Hamulec górski
35. 3 osobowa
36. Fotel kierowcy pneumatyczny
37. Fotele z pasami bezpieczeństwa
38. Instalacja radiowa
39. Radioodtwarzacz
40. Tachograf cyfrowy
41. Lusterka wsteczne podgrzewane
42. El. sterowane szyby
43. El. sterowane lusterka
44. Szyberdach
45. Klimatyzacja
46. Brak korozji, wykonane niezbędne prace blacharsko - lakiernicze
47. Układ pneumatyczny odnowiony - wszystkie uszkodzone elementy wymienione
48. Apteczka
49. Gaśnica
50. Trójkąt ostrzegawczy
51. Dywaniki gumowe
52. Zbiornik paliwa min 130l
53. Zbiornik paliwa zamykany na kluczyk
54. Pojemność zabudowy max 14 m3
55. Kamera cofania wraz z monitorem w kabinie pojazdu
56. Odnowiona powłoka lakiernicza
57. Zabudowa jednokomorowa
58. Zabudowa po remoncie
59. Brak wycieków oleju hydraulicznego
60. Zabudowa skrzyniowa z urządzeniem załadowczym tylnym
61. Szerokość wrzutu min 200 cm
62. Procentowy wybór stopnia zagęszczenia odpadów. Zagęszczanie odpadów przez zastosowanie płyty zgniatająco-zgarniającej
63. Wyciągarka linowa do wciągania kontenerów
64. Podnoszenie i opuszczanie pojemników poprzez joystick proporcjonalny
65. Urządzenie załadowcze z ramionami przystosowanymi do współpracy z pojemnikami o pojemności od 80 do 1100l obsługujące kontenery zgodnie z normą EN 840
66. Akustyczny sygnał cofania
67. Dwa składane stopnie z czujnikami obciążenia, blokadą biegu wstecznego i reduktorem prędkości pojazdu do 30km/h
68. Przycisk awaryjnego zatrzymania pracy zabudowy zlokalizowany na zewnątrz zabudowy
69. Zawór kulowy na odwłoku
70. Drzwi kontrolne (serwisowe) po prawej lub lewej stronie zabudowy
71. Możliwość podpięcia zewnętrznego systemu GPS z odczytami z czujników odwłoka i zasypu
72. Światła robocze oświetlające tył zabudowy
73. Światło ostrzegawcze pomarańczowe na tylnej części zabudowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ecoline Marcin Gruszka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7532128342

7.3.3) Ulica: Reymonta 50

7.3.4) Miejscowość: Nysa

7.3.5) Kod pocztowy: 48-304

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-06-06
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy