Remont dróg gminych: Droga gminna NR 470158 K SKAWINKI - REPCIÓWKA W MIEJSCOWOŚCI SKAWINKI W KM 0+805 DO KM 1+301 DŁ .ODC. 496 MB Droga gminna WEWNĘTRZNA W M IZDEBNIK NA ODCINKU OD KM 0+000-0+400

GMINA LANCKORONA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327453
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327453/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 12:38
Lokalizacja
Lanckorona, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb90e39e-7764-4143-8400-1a05feb4e52b
Identyfikator
5511158242
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty odwadniająceRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty drogoweRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRDM WADOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBarwałd Dolny, PL · lot 0
546 553,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327453 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminych:
Droga gminna NR 470158 K SKAWINKI - REPCIÓWKA W MIEJSCOWOŚCI SKAWINKI W KM 0+805 DO KM 1+301 DŁ .ODC. 496 MB
Droga gminna WEWNĘTRZNA W M IZDEBNIK NA ODCINKU OD KM 0+000-0+400

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LANCKORONA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 8

1.5.2.) Miejscowość: Lanckorona

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-143

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolarska@lanckorona.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lanckorona.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb90e39e-7764-4143-8400-1a05feb4e52b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminych:
Droga gminna NR 470158 K SKAWINKI - REPCIÓWKA W MIEJSCOWOŚCI SKAWINKI W KM 0+805 DO KM 1+301 DŁ .ODC. 496 MB
Droga gminna WEWNĘTRZNA W M IZDEBNIK NA ODCINKU OD KM 0+000-0+400

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb90e39e-7764-4143-8400-1a05feb4e52b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327453

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015674/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont drogi gminnej r 470158K "Skawinki - Repciówka" w miejscowości Skawinki

1.1.10 Modernizacja drogi ul.Głowaczówka w miejscowości Izdebnik

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250497

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu dróg gminnych, w tym:
- Zad. 1 Droga gminna nr 470158 K Skawinki – Repciówka w miejscowości Skawinki w km 0+805 do km 1+301 dł. odc. 496 MB” - dofinansowanie z Lasów Państwowych, wykonane będą:
- Roboty pomiarowe
- Odwodnienie
- Roboty nawierzchniowe

- Zad. 2 Droga gminna wewnętrzna w m Izdebnik na odcinku od km 0+000-0+400 - dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Małopolskiego związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych 2026, wykonane będą:
- Roboty pomiarowe
- Odwodnienie
- Roboty nawierzchniowe

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546553,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 810011,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546553,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRDM WADOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6431763591

7.3.4) Miejscowość: BARWAŁD DOLNY

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 546553,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane