Zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi Miasta Dęblin
MIASTO DĘBLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327521
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 12:49
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3bff036c-8f2a-4860-8194-df3d7b959914
- Identyfikator
- 5060026098
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327521 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi Miasta Dęblin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12
1.5.2.) Miejscowość: Dęblin
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 8830001
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3bff036c-8f2a-4860-8194-df3d7b9599141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi Miasta Dęblin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3bff036c-8f2a-4860-8194-df3d7b959914
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016651/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi Miasta Dęblin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303899
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162386,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje zarządzanie i administrowanie zasobami lokalowymi Zamawiającego wraz z komórkami i pomieszczeniami przynależnymi do tych lokali, w tym w szczególności:
1) Komórki i pomieszczenia przynależne do lokali o łącznej powierzchni użytkowej 559,25 m2;
2) Budynki, lokale socjalne i mieszkalne stanowiące własność Zamawiającego o łącznej powierzchni użytkowej 1 733,48 m2 (w tym powierzchnia lokali socjalnych 1 489,59 m2 oraz powierzchnia lokali mieszkalnych 243,89 m2);
3) Lokale mieszkalne stanowiące własność Zamawiającego, położone w budynkach wspólnot mieszkaniowych o łącznej powierzchni użytkowej 1 930,08 m2;
4) Lokale mieszkalne wchodzące w skład zasobu lokalowego Zamawiającego, wynajmowane dla osób fizycznych, o łącznej powierzchni użytkowej 805,32 m2;
5) Lokale użytkowe stanowiące własność Zamawiającego, położone w budynkach wspólnot mieszkaniowych o łącznej powierzchni użytkowej 159,31 m2;
6) Ubezpieczania budynków od zdarzeń losowych, wykonywania usług kominiarskich polegających na bieżącym czyszczeniu przewodów kominowych, wykonywania przeglądów kominiarskich i budowlanych, w przypadku ponoszenia kosztów z tym związanych doliczane każdorazowo do faktury, zgodnie z załączanym zestawieniem;
7) Wykonywania bieżących remontów i napraw związanych z utrzymaniem lokali i budynków stanowiących własności Zamawiającego, niezbędnych do utrzymania ich w należytym stanie technicznym, a obciążających Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175217,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 175217,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175217,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7162515927
7.3.3) Ulica: Towarowa
7.3.4) Miejscowość: Dęblin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-530
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175217,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |