Dostawa sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327566
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327566/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 12:57
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-448a4051-c914-4a64-9133-4c505dfbfa30
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczneAparatura do anestezji i resuscytacjiMeble medyczneŁóżka do użytku medycznegoRóżne urządzenia i produkty medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
"DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
159 999,84 PLNKONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAChełmno, PL · lot 1
191 358,72 PLNROBERT ZIARNIKPobiedziska, PL · lot 2
313 200 PLNGRZEGORZ NADOLNYKoszalin, PL · lot 3
33 825 PLNJOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 4
26 875,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327566 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 75 75 46390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-448a4051-c914-4a64-9133-4c505dfbfa30
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327566
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040268/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.30.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 671536,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/uruchomieniem fabrycznie nowego sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze wraz z przeprowadzeniem instruktażu w zakresie jego obsługi.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie stanowisk do resuscytacji noworodka (2 szt.).
Przedmiot zamówienia ma być dostarczony na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zakup sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej”.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o WCSKJ należy przez to rozumieć Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć sprzęt/urządzenia będące przedmiotem zamówienia na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
2) dostarczyć, zmontować/uruchomić sprzęt/urządzenia o parametrach technicznych zgodnych z wymienionymi w Tomie III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz udzielić instruktażu z obsługi danego sprzętu/urządzenia wyznaczonym osobom wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
3) przekazać Zamawiającemu instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim;
4) przekazać Zamawiającemu karty gwarancyjne, certyfikaty oraz paszport techniczny danego sprzętu/urządzenia (jeżeli dotyczy).
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33170000-2 - Aparatura do anestezji i resuscytacji
4.5.5.) Wartość części: 145182,71 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/uruchomieniem fabrycznie nowego sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze wraz z przeprowadzeniem instruktażu w zakresie jego obsługi.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie łóżek porodowych (2 szt.).
Przedmiot zamówienia ma być dostarczony na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zakup sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej”.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o WCSKJ należy przez to rozumieć Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć sprzęt/urządzenia będące przedmiotem zamówienia na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
2) dostarczyć, zmontować/uruchomić sprzęt/urządzenia o parametrach technicznych zgodnych z wymienionymi w Tomie III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz udzielić instruktażu z obsługi danego sprzętu/urządzenia wyznaczonym osobom wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
3) przekazać Zamawiającemu instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim ;
4) przekazać Zamawiającemu karty gwarancyjne, certyfikaty oraz paszport techniczny danego sprzętu/urządzenia (jeżeli dotyczy).
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192000-2 - Meble medyczne
33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego
4.5.5.) Wartość części: 168661,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/uruchomieniem fabrycznie nowego sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze wraz z przeprowadzeniem instruktażu w zakresie jego obsługi.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę i instalację systemu do wirtualnego planowania bronchoskopii.
Przedmiot zamówienia ma być dostarczony na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zakup sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej”.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o WCSKJ należy przez to rozumieć Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć sprzęt/urządzenia będące przedmiotem zamówienia na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
2) dostarczyć, zmontować/uruchomić sprzęt/urządzenia o parametrach technicznych zgodnych z wymienionymi w Tomie III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz udzielić instruktażu z obsługi danego sprzętu/urządzenia wyznaczonym osobom wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
3) przekazać Zamawiającemu instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim);
4) przekazać Zamawiającemu karty gwarancyjne, certyfikaty oraz paszport techniczny danego sprzętu/urządzenia (jeżeli dotyczy).
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 290000,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/uruchomieniem fabrycznie nowego sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze wraz z przeprowadzeniem instruktażu w zakresie jego obsługi.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie testera bezpieczeństwa elektrycznego do zastosowania w badaniach urządzeń medycznych.
Przedmiot zamówienia ma być dostarczony na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zakup sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej”.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o WCSKJ należy przez to rozumieć Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć sprzęt/urządzenia będące przedmiotem zamówienia na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
2) dostarczyć, zmontować/uruchomić sprzęt/urządzenia o parametrach technicznych zgodnych z wymienionymi w Tomie III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz udzielić instruktażu z obsługi danego sprzętu/urządzenia wyznaczonym osobom wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
3) przekazać Zamawiającemu instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim ;
4) przekazać Zamawiającemu karty gwarancyjne, certyfikaty oraz paszport techniczny danego sprzętu/urządzenia (jeżeli dotyczy).
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 26200,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem/uruchomieniem fabrycznie nowego sprzętu medycznego do Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze wraz z przeprowadzeniem instruktażu w zakresie jego obsługi.Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie przetwornika piezoelektrycznego wraz z końcówką noża harmonicznego.
Przedmiot zamówienia ma być dostarczony na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra, do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Zakup sprzętu na potrzeby Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej”.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o WCSKJ należy przez to rozumieć Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć sprzęt/urządzenia będące przedmiotem zamówienia na teren Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6, 58-506 Jelenia Góra do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
2) dostarczyć, zmontować/uruchomić sprzęt/urządzenia o parametrach technicznych zgodnych z wymienionymi w Tomie III SWZ „Opis przedmiotu zamówienia” oraz udzielić instruktażu z obsługi danego sprzętu/urządzenia wyznaczonym osobom wskazanym przez przedstawiciela Zamawiającego/WCSKJ;
3) przekazać Zamawiającemu instrukcje obsługi lub podręczniki użytkownika w języku polskim ;
4) przekazać Zamawiającemu karty gwarancyjne, certyfikaty oraz paszport techniczny danego sprzętu/urządzenia (jeżeli dotyczy).
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
4.5.5.) Wartość części: 14280,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159999,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159999,84 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159999,84 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "DUTCHMED PL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5540230829
7.3.3) Ulica: Szajnochy nr 14
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-738
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159999,84 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191358,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191358,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191358,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KONKRET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751524191
7.3.3) Ulica: Budowlana nr 7
7.3.4) Miejscowość: Chełmno
7.3.5) Kod pocztowy: 86-200
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191358,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-03Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 313200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Seedmed Robert Ziarnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7641198531
7.3.3) Ulica: Kapitana Lewandowskiego nr 1
7.3.4) Miejscowość: Pobiedziska
7.3.5) Kod pocztowy: 62-010
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-14Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33825,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33825,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33825,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SAMSO Grzegorz Nadolny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4990354962
7.3.3) Ulica: Różana nr 1c, lok. 1
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-220
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33825,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-03Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26875,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26875,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26875,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1130020467
7.3.3) Ulica: Iłżecka nr 24
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-135
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26875,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-03SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Planowany termin zakończenia umowy ustala się:1) dla części I – do 10 tygodni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 31.08.2026 r. (data podpisania końcowego protokołu odbioru);
2) dla części II – do 6 tygodni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 03.08.2026 r. (data podpisania końcowego protokołu odbioru);
3) dla części III – do 12 tygodni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 14.09.2026 r. (data podpisania końcowego protokołu odbioru);
4) dla części IV – do 6 tygodni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 03.08.2026 r. (data podpisania końcowego protokołu odbioru);
5) dla części V – do 6 tygodni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 03.08.2026 r. (data podpisania końcowego protokołu odbioru).
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |