Opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, tradycje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połączeniu z produktami regionalnymi

Województwo Kujawsko-Pomorskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327588
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-07 13:00
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-52d916eb-4cbb-4469-872d-68883ae8fa8f
Identyfikator
9561945671
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkcja filmów reklamowych

Wykonawcy

1 przyznane

SPP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 0
86 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327588 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, tradycje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połączeniu z produktami regionalnymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko-Pomorskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871121290

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 2

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, tradycje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połączeniu z produktami regionalnymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52d916eb-4cbb-4469-872d-68883ae8fa8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041870/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.50 Opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, trady-cje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połącze-niu z produktami regionalnymi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265465

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki znajduje się w sekcji "informacje dodatkowe"
SEKCJA

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZW-I.272.42.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 70000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, tradycje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połączeniu z produktami regionalnymi .

Grupę docelową stanowić będą wszyscy mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego. Ogół mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego: kobiety i mężczyźni w wieku 15+.

Filmy będą uzupełnieniem serii filmów realizowanych w ramach postępowania nr ZW-I.272.69.2025. Celem serii filmów jest promocja regionu Kujaw i Pomorza jako miejsca z tradycjami i bogactwem kulturowym. Filmy mają pokazać walory regionu i nawiązać m.in. do tradycji kulinarnych i folkloru.

Format filmów: 2 filmy o długości około 15 min każdy oraz minimum dwa skróty do każdego z odcinków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92111210-7 - Produkcja filmów reklamowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SPP sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Hanamedia Bartosz Hamerlak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5543036565

7.3.3) Ulica: Witebska 1a

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-759

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli:
zachodzi jedna z okoliczności, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 1–5 i 7–14. Przepis art. 214 ust. 1 pkt 7 stanowi, iż
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki,w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia
podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. W związku potrzebą opracowanie i wykonanie 2 filmów promujących walory, tradycje i bogactwo kulturowe regionu Kujaw i Pomorza w połączeniu z produktami regionalnymi, należy wszcząc postępowanie w trybie z wolnej reki, ponieważ
przedmiotowe zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego, jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona
przy obliczaniu jego wartości. W związku z powyższym zaproszenie do negocjacji zostało skierowane do wykonawcy: konsorcjum w składzie:
1. SPP sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Witebskiej 1a, 85-759 Bydgoszcz, NIP: 5543036565
2. Hanamedia Bartosz Hamerlak, z siedzibą przy ul. Wspaniałej 54c, 43-430 Pogórze, NIP: 5482453434
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi