Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy tzw. Pasternik - etap 2

GMINA DWIKOZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327701
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 13:20
Lokalizacja
Dwikozy, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94f5ec5f-1107-4dc6-b669-4a992ef27c7d
Identyfikator
8641781834
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budowa obiektów inżynierii wodnejInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO-MONTERSKICH BUDOWNICTWA 'PRIMBUD' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNisko, PL · lot 0
286 497,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327701 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy tzw. Pasternik - etap 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DWIKOZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409933

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Spółdzielcza 15

1.5.2.) Miejscowość: Dwikozy

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-620

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 8311471

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.dominik@dwikozy.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dwikozy.gmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dwikozy.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy tzw. Pasternik - etap 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94f5ec5f-1107-4dc6-b669-4a992ef27c7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011902/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy tzw. Pasternik - etap 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262490

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPI.271.04.2026.MD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 222980,29 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania:
Przebudowa infrastruktury dotyczącej odwodnienia części miejscowości Dwikozy
tzw. Pasternik - etap 2, na które składają się:

- Wykonanie niwelacji geodezyjnej oraz robót ziemnych dotyczących wykopów pod warstwy konstrukcyjne projektowanego zbiornika
- Profilowanie skarp i dna zbiornika.
- Wyłożenie skarp i dna zbiornika folią budowalną, czarną grubości 1 mm
- Wyłożenie dna i skap zbiornika betonowymi płytami ażurowymi na podsypce cementowo – piaskowej z otworami wypełnionymi żwirem lub grysem.
- Wykonanie przepompowni wód deszczowych jako obiekt prefabrykowany dostarczony i wbudowany wg projektu
- Wykonanie przyłącza energetycznego wykopem wąsko przestrzennym z przewiertem pod ulicą Ogrodową
- Wykonanie przyłącza kanalizacji deszczowej wykopem wąsko przestrzennym wraz z studnią rozprężną i podłączeniem do istniejącej studni rewizyjnej sieci gminnej w ulicy Ogrodowej
- Wykonanie ogrodzenia zbiornika
- Porządkowanie terenu po robotach budowlanych.
Celem budowy zbiornika jest okresowe gromadzenie i przetrzymywanie wody na cele rolnicze (w czasie suszy) jak i przeciwpowodziowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286497,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 727220,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286497,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa "PRIMBUD" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8651000778

7.3.3) Ulica: ul. Nowa 30J

7.3.4) Miejscowość: Nisko

7.3.5) Kod pocztowy: 37-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286497,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane