Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu dla części 1 i 2
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327702
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 13:20
- Lokalizacja
- Lidzbark, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47677db8-9a35-46e6-898f-8add5ae9eccd
- Identyfikator
- 5711715807
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowegoWynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcąWynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
Wykonawcy
3 przyznane
JERZY FILIPSKIŻuromin, PL · lot 0
134,46 PLNCYPRIAN ŻACHWlewsk, PL · lot 1
6,8 PLNAGNIESZKA ŻACHWlewsk, PL · lot 2
4,21 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327702 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu dla części 1 i 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W LIDZBARKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366027350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeleńska 38
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-230
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 236962811
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.cuw@lidzbark.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cuwlidzbark.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47677db8-9a35-46e6-898f-8add5ae9eccd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu dla części 1 i 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47677db8-9a35-46e6-898f-8add5ae9eccd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00057313/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00319246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.272.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 979994,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie uczniów do placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Lidzbark oraz odwozie uczniów z placówek do miejsc zamieszkania wraz z zapewnieniem „opiekuna dowozu” dla części 1 i 2 - „Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark” wraz z zapewnieniem opiekunadowozu dla części 1 i 2
Część nr 1 – Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu – trasy biletowane
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
Dla części nr 1 w załączniku nr 1 (część 1) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób (ilość zakupionych biletów miesięcznych szkolnych) oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do/z takich placówek jak:
1) Szkoła Podstawowa w Bryńsku,
2) Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku,
3) Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku,
4) Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Starym Dłutowie,
5) Przedszkole Miejskie w Lidzbarku.
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 342383,08 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie uczniów do placówek oświatowych znajdujących się na terenie Gminy Lidzbark oraz odwozie uczniów z placówek do miejsc zamieszkania wraz z zapewnieniem „opiekuna dowozu” dla części 1 i 2 - „Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Lidzbark” wraz z zapewnieniemopiekuna dowozu dla części 1 i 2
Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu – trasy niebiletowane 3 - wykaz tras stanowi załącznik do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
b) Dla części nr 2 w załączniku nr 1 (część 2) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do placówek:
1) Szkoła Podstawowa w Słupie,
2) Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełpinach,
3) Przedszkola Miejskiego w Lidzbarku.
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia Wykonawca
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 483253,92 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowozie uczniów do placówek oświatowych oraz odwozie uczniów z placówek do miejsc zamieszkania wraz z zapewnieniem „opiekuna dowozu” dla części 1 i 2 - „Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych wraz z zapewnieniem opiekuna dowozu dla części 1 i 2.Część nr 3 - Dowóz/odwóz uczniów do placówek oświatowych (opiekun CUW) – trasy niebiletowane 2
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest:
c) Dla części nr 3 w załączniku nr 1 (część 3) do SWZ i zawiera orientacyjną ilość osób oraz miejscowości objęte usługą dowozu/odwozu uczniów do:
1) Szkoły Podstawowej w Bryńsku,
2) Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole „Zaczarowany ołówek” w Brodnicy
Uwaga : Opiekuna dowozu zapewnia zamawiający.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 239574,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 187,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AUTO-TEAM Jerzy Filipski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 130273846
7.3.4) Miejscowość: Żuromin
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-01 do 2026-06-26Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Cyprian Żach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510958820
7.3.4) Miejscowość: Wlewsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-01 do 2026-06-26Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. CYPEX Agnieszka Żach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 369275248
7.3.4) Miejscowość: Wlewsk
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-01 do 2026-06-26| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |