Budowa instalacji gazowej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych komunalnych w budynku przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie

GMINA MUROWANA GOŚLINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327819
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 13:36
Lokalizacja
Murowana Goślina, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f17dfe64-fb8b-46d1-bef4-ddfc070b7f5a
Identyfikator
7773159427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

KANVEX TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChodzież, PL · lot 0
195 264 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327819 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji gazowej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych komunalnych w budynku przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUROWANA GOŚLINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258595

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 9

1.5.2.) Miejscowość: Murowana Goślina

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-095

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 8923 660

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@murowana-goslina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.murowana-goslina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1304158

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji gazowej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych komunalnych w budynku przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f17dfe64-fb8b-46d1-bef4-ddfc070b7f5a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015201/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa instalacji gazowej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych w budynku przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229393

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy: FZP.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196898,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa instalacji gazowej oraz wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w lokalach mieszkalnych komunalnych w budynku przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie..
2. Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane.
3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
45000000-7 roboty budowlane
45300000-0 roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 instalowanie kotłów
4. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji gazowej centralnego ogrzewania w budynku komunalnym mieszkalnym przy ulicy Kochanowskiego 9 w Murowanej Goślinie – zgodnie z audytem energetycznym budynku w ramach zadania pn. Termomodernizacja budynku komunalnego mieszkalnego Kochanowskiego 9.
5. Wykonanie robót obejmować będzie:
- budowę wewnętrznej instalacji gazu
- wykonanie instalacji centralnego ogrzewania
- wykonanie instalacji ciepłej wody użytkowej
- montaż kotłów gazowych kondensacyjnych z układem powietrzno-spalinowych w lokalach mieszkalnych.
Zadanie dofinansowane z Krajowego Planu Odbudowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195264,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354240,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195264,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KANVEX TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070093837

7.3.3) Ulica: ulica: Mostowa 2c

7.3.4) Miejscowość: Chodzież

7.3.5) Kod pocztowy: 64-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

PIH Kanvex Aleksander Alva - budowa wew. inst. gaz., wykonanie instalacji CO, CWU, montaż kotłów gazowych kondensacyjnych z układem pow. - spalinowym w lokalach mieszkalnych.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195264,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane