Rozbudowa i przebudowa budynku Domu Pomocy Społecznej w Malborku

POWIAT MALBORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00327949
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00327949/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 13:58
Lokalizacja
Malbork, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c546aa97-7a25-4652-8bf6-23f880433bd6
Identyfikator
5792252374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektrycznePrzenośne odbiorniki do przywoływania i wywoływaniaUrządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higienicznePomoce medyczneWyroby sanitarneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWbijanie paliBetonowanieZbrojenieRoboty w zakresie pokrywania betonemRoboty murarskieRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie windIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieNakładanie powłok antykorozyjnychSystem informacji pielęgniarskiej

Wykonawcy

1 przyznane

INTERO SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
1 299 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327949 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa budynku
Domu Pomocy Społecznej w Malborku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MALBORSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192644731

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 17

1.5.2.) Miejscowość: Malbork

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 556460427

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.sikorska@powiat.malbork.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.malbork.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-malbork.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i przebudowa budynku
Domu Pomocy Społecznej w Malborku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c546aa97-7a25-4652-8bf6-23f880433bd6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327949

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024108/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbudowa i przebudowa budynku Domu Pomocy Społecznej w Malborku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie inwestycyjne realizowane w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w roku 2026 – Umowa Nr 05/UM/ROPS/PFRON/26 o dofinansowanie robót budowlanych w obiekcie służącym rehabilitacji ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w roku 2026

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201600

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.20.2026.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1127316,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamówienia pn. „Rozbudowa i przebudowa budynku Domu Pomocy Społecznej w Malborku”. W zakresie przedmiotu umowy jest rozbudowa budynku o szyb windy szpitalnej z infrastrukturą towarzyszącą, przebudowa pomieszczeń domu
w zakresie związanym z budową szybu windy oraz dostawa i montaż systemu przyzywowego.
Zadanie inwestycyjne realizowane w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w roku 2026 – Umowa Nr 05/UM/ROPS/PFRON/26 o dofinansowanie robót budowlanych w obiekcie służącym rehabilitacji ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w roku 2026.

Przedmiot zamówienia udzielony jest w całości (bez podziału na Części).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ oraz załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32344100-7 - Przenośne odbiorniki do przywoływania i wywoływania

33191000-5 - Urządzenia sterylizujące, dezynfekcyjne i higieniczne

33196000-0 - Pomoce medyczne

44411000-4 - Wyroby sanitarne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45262211-3 - Wbijanie pali

45262300-4 - Betonowanie

45262310-7 - Zbrojenie

45262370-5 - Roboty w zakresie pokrywania betonem

45262522-6 - Roboty murarskie

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45313100-5 - Instalowanie wind

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

48814100-8 - System informacji pielęgniarskiej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1299000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1841826,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1299000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERO SERWIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1182188061

7.3.3) Ulica: Daniłowskiego 6/76

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 01-833

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1299000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane