DOWOZY UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY ZBĄSZYŃ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W ZBĄSZYNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00327997
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327997/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 14:03
- Lokalizacja
- Zbąszyń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-804b5833-0f5c-489b-9643-54dbe2a29565
- Identyfikator
- 7882016201
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00327997 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
DOWOZY UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY ZBĄSZYŃ W ROKU SZKOLNYM 2026/2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W ZBĄSZYNIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369064741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Porucznika Żwirki 1
1.5.2.) Miejscowość: Zbąszyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-360
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3866 009
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@zbaszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbaszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://zamowienia.zbaszyn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOWOZY UCZNIÓW DO PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NA TERENIE GMINY ZBĄSZYŃ W ROKU SZKOLNYM 2026/20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-804b5833-0f5c-489b-9643-54dbe2a29565
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327997
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027534/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowozy uczniów do placówek oświatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306234
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.271.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowożeniu i odwożeniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przyprostyni, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nądni i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chrośnicy w roku szkolnym 2026/2027.1. 1. Realizacja dowozów będzie wykonywana w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 25 czerwca 2027 r. w dni nauki szkolnej i przedszkolnej zgodnie z harmonogramem ustalonym z dyrektorami placówek.
1. 2. Trasa będzie ustalona w obrębie miejscowości: Chrośnica, Stefanowice, Łomnica, Nądnia, Nowa Wieś, Nowa Wieś Zbąska, Przyprostynia, Perzyny, Stefanowo, Zakrzewko, Zbąszyń.
1. 3. W zakresie usługi będzie realizowane dowożenie uczniów na zajęcia wychowania fizycznego odbywające się w hali sportowej w Zbąszyniu.
1. 4. Szacunkowa średnia dzienna liczba kilometrów wynosi: ok. 130 km (dokładna trasa i liczba kilometrów zostanie określona po ustaleniu planu zajęć dla uczniów). Długość trasy może ulec zmianie z powodów niezależnych od Zamawiającego.
1. 5. Wymagany pojazd do przewozu min. 54 osób.
1. 6. Przewidywana ilość dni wykonywania usługi: 206.
2. Ilość dni i ilość kilometrów została podana w celu wyliczenia ceny oferty i ta wartość będzie przyjęta do oceny ofert. Rozliczenie będzie odbywało się za faktyczne ilości dni i ilości przejechanych kilometrów, według podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 km. Zamawiający dopuszcza zmniejszenie lub zwiększenie świadczenia usługi w przypadku zmiany liczby dowożonych uczniów, zmiany trasy przewozów, itp. Ze względu na specyfikę usług, rozmiar przedmiotu zamówienia został określony szacunkowo. Rzeczywista ilość usług może ulec zmianie, przy czym Wykonawca nie będzie rościł pretensji ani żądał rekompensaty finansowej, jeżeli ilość ta będzie mniejsza niż szacowana.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 211562,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowożeniu i odwożeniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chrośnicy w roku szkolnym 2026/2027.1. 1. Realizacja dowozów będzie wykonywana w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 25 czerwca 2027 r. w dni nauki szkolnej i przedszkolnej zgodnie z harmonogramem ustalonym z dyrektorem placówki.
1. 2. Trasa obejmuje miejscowości: Przychodzko, Nowe Jastrzębsko, Stefanowice, Chrośnica, Łomnica.
1. 3. Szacunkowa dzienna liczba kilometrów wynosi: ok. 120 km (dokładna trasa i liczba kilometrów zostanie określona po ustaleniu planu zajęć dla uczniów). Długość trasy może ulec zmianie z powodów niezależnych od Zamawiającego.
1. 4. Wymagany pojazd do przewozu min. 7 osób.
1. 5. Przewidywana ilość dni wykonywania usługi: 206.
2. Ilość dni i ilość kilometrów została podana w celu wyliczenia ceny oferty i ta wartość będzie przyjęta do oceny ofert. Rozliczenie będzie odbywało się za faktyczne ilości dni i ilości przejechanych kilometrów, według podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 km. Zamawiający dopuszcza zmniejszenie lub zwiększenie świadczenia usługi w przypadku zmiany liczby dowożonych uczniów, zmiany trasy przewozów, itp. Ze względu na specyfikę usług, rozmiar przedmiotu zamówienia został określony szacunkowo. Rzeczywista ilość usług może ulec zmianie, przy czym Wykonawca nie będzie rościł pretensji ani żądał rekompensaty finansowej, jeżeli ilość ta będzie mniejsza niż szacowana.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 132499,19 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na dowożeniu i odwożeniu uczniów Szkoły Podstawowej w Zbąszyniu i Przedszkola w Zbąszyniu w roku szkolnym 2026/2027.1.1. Realizacja dowozów będzie wykonywana w okresie od dnia 1 września 2026 r. do dnia 25 czerwca 2027 r. w dni nauki szkolnej i przedszkolnej zgodnie z harmonogramem ustalonym z dyrektorami placówek.
1.2. Trasa obejmuje miejscowości: Nowy Dwór (w tym Leśne Domki), Strzyżewo, Zbąszyń.
1.3. Szacunkowa dzienna liczba kilometrów: ok. 90 km (dokładna trasa i liczba kilometrów zostanie określona po ustaleniu planu zajęć dla uczniów). Długość trasy może ulec zmianie z powodów niezależnych od Zamawiającego.
1.4. Wymagany pojazd do przewozu min. 45 osób.
1.5. Przewidywana ilość dni wykonywania usługi: 206.
2. Ilość dni i ilość kilometrów została podana w celu wyliczenia ceny oferty i ta wartość będzie przyjęta do oceny ofert. Rozliczenie będzie odbywało się za faktyczne ilości dni i ilości przejechanych kilometrów, według podanej w ofercie ceny jednostkowej za 1 km. Zamawiający dopuszcza zmniejszenie lub zwiększenie świadczenia usługi w przypadku zmiany liczby dowożonych uczniów, zmiany trasy przewozów, itp. Ze względu na specyfikę usług, rozmiar przedmiotu zamówienia został określony szacunkowo. Rzeczywista ilość usług może ulec zmianie, przy czym Wykonawca nie będzie rościł pretensji ani żądał rekompensaty finansowej, jeżeli ilość ta będzie mniejsza niż szacowana.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.5.) Wartość części: 154623,60 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |