Dostawa sprzętu IT dla Gminy Kijewo Królewskie w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Kijewo Królewskie – etap II”

GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328188
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-07 14:29
Lokalizacja
Kijewo Królewskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6aa1082b-33c3-4b3e-a4f3-2213cacf5bc3
Identyfikator
8751484758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceUrządzenia siecioweUrządzenia do przechowywania i odczytu danychUsługi w zakresie oprogramowaniaUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi konfiguracji oprogramowaniaUsługi doradcze w zakresie oprogramowaniaUsługi pomocnicze w zakresie oprogramowania

Wykonawcy

1 przyznane

AT COMPUTERS S.C. JAKUB MROCZKOWSKI, BARTŁOMIEJ MROCZKOWSKIPobiedziska, PL · lot 0
262 149,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328188 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu IT dla Gminy Kijewo Królewskie w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Kijewo Królewskie – etap II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Kijewo Królewskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-253

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kijewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kijewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6aa1082b-33c3-4b3e-a4f3-2213cacf5bc3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu IT dla Gminy Kijewo Królewskie w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Kijewo Królewskie – etap II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aa1082b-33c3-4b3e-a4f3-2213cacf5bc3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045785/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sprzętu IT dla Gminy Kijewo Królewskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd"

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265462

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIFZ.271.1.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 187148,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Dostawa sprzętu IT dla Gminy Kijewo Królewskie. Zadanie obejmuje Dostawę sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd dla Gminy Kijewo Królewskie – etap II” w ramach programu: Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu IT wraz z usługami wdrożeniowymi, konfiguracją i szkoleniem. Sprzęt i oprogramowanie będą wdrażane w Urzędzie Gminy Kijewo Królewskie oraz w GOPS w Kijewie Królewskim.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
W ramach zamówienia wykonawca dostarczy fabrycznie nowe, nieużywane, wolne od wad urządzenia wraz z serwisem. Oferowane urządzenia w dniu składania ofert nie mogą być przeznaczone przez producenta do wycofania z produkcji (EoL) ani objęte rekomendacją lub decyzją wydaną na podstawie ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. Całość dostarczanego sprzętu musi pochodzić z autoryzowanego kanału dystrybucji na rynek Rzeczypospolitej Polskiej.
3. Szczegółowy zakres oraz sposób wykonania przedmiotu zamówienia określa:
1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący – załącznik nr 1 do SWZ,
2) Projekt umowy stanowiący – załącznik nr 2 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się do dostawy, wdrożenia i konfiguracji n/w urządzeń:
- Dostawa macierzy oraz kart sieciowych wraz z usługami - 1 szt.
- Dostawa, wdrożenie i konfiguracja oprogramowania do gromadzenia i analizy logów w Urzędzie -1 szt.
- Dostawa i wdrożenie systemu do wykonywania kopii zapasowych w Urzędzie -1 szt.
- Dostawa i uruchomienie urządzeń UPS w dwóch jednostkach - 2 szt.
- Dostawa, wdrożenie i konfiguracja oprogramowania do gromadzenia i analizy logów w GOPS - 1 szt.
- Dostawa i wdrożenie systemu do wykonywania kopii zapasowych w GOPS - 1 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

72266000-7 - Usługi doradcze w zakresie oprogramowania

72261000-2 - Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 262149,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262149,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 262149,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AT Computers S.C. Jakub Mroczkowski, Bartłomiej Mroczkowski

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AT Computers Plus Bartłomiej Mroczkowski, AT Computers Jakub Mroczkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773250961

7.3.3) Ulica: Poznańska 16

7.3.4) Miejscowość: Swarzędz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-020

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 262149,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-25
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy