„Modernizacja Rodzinnego Centrum Zdrowia w Proszowicach”

Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328215
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328215/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 14:34
Lokalizacja
Proszowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-482ffa3f-b2ec-4717-9e7b-6e847fb13584
Identyfikator
6821436049
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie okablowania komputerowegoInstalacje niskiego napięciaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneTynkowanieInstalowanie drzwi i okienInstalowanie przegródInstalowanie wyrobów metalowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie wykładzin elastycznychRoboty murarskieRoboty malarskieWykonywanie pokryć dachowychNadzór nad projektem i dokumentacjąNadzór nad robotami budowlanymi

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR MAJERSKIKraków, PL · lot 0
478 830,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328215 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Rodzinnego Centrum Zdrowia w Proszowicach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital im. Ojca Rafała z Proszowic Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000300593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kopernika 13

1.5.2.) Miejscowość: Proszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 123865214

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@spzoz.proszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzoz.proszowice.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-482ffa3f-b2ec-4717-9e7b-6e847fb13584

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Rodzinnego Centrum Zdrowia w Proszowicach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-482ffa3f-b2ec-4717-9e7b-6e847fb13584

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328215

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze europejskie dla Małopolski 2021- 2027; Priorytet: 5. Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną; Działanie: 5.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej / Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej / leczenia jednego dnia; Typ projektu: C. Wsparcie POZ.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203701

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/ZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja Rodzinnego Centrum Zdrowia
w Proszowicach”.

Prace adaptacyjno – dostosowawcze, obejmują w szczególności:
1) przebudowę ścian wynikająca z projektu technologii medycznej wraz z wyburzeniami,
2) uzupełnienie wykładzin podłogowych i ściennych wraz ze wzmocnieniem
i przygotowaniem podłoża,
3) wykonanie i zamurowanie bruzd pod instalacje elektryczne, szpachlowanie i malowanie ścian farbami lateksowymi zmywalnymi, klejenie elementów tapet winylowych,
4) demontaż i wymiana drzwi z ościeżnicami wraz z ew. podniesieniem nadproży,
5) naprawa ubytków i uszkodzeń, malowanie pomieszczeń,
6) montaż elementów wykończeniowych takich jak odbojnice, osłony narożników, rolety, parapety, odboje drzwi itp.,
7) montaż systemu informacji wizualnej zgodnie z wytycznymi Zamawiającego,
8) ocieplenie stropodachu z wymianą ofasunków i podniesieniem murków szczytowych i kominów wentylacyjnych,
9) projekt, dostawa i montaż zadaszenia przed wejściem,
10) wymiana instalacji energetycznych,
11) montaż instalacji słaboprądowych,
12) montaż wentylacji mechanicznej.

Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest Rodzinne Centrum Zdrowia w Proszowicach, ul. Kopernika 13, 32-100 Proszowice.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Projekcie koncepcyjnym, Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), które stanowią załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45421141-4 - Instalowanie przegród

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45262522-6 - Roboty murarskie

45442100-8 - Roboty malarskie

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478830,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 601270,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 478830,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAJER Piotr Majerski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341330328

7.3.3) Ulica: Miechowity 1/60

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-475

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 478830,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane