Dostawa i montaż nawierzchni bezpiecznej oraz ogrodzenia na strefie rekreacji w Nienadówce

GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328235
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 14:37
Lokalizacja
Sokołów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d44e636a-1141-4609-b39d-e45a164e6955
Identyfikator
5170121981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychWznoszenie ogrodzeńGotowe panele ogrodzeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

DESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChmielów, PL · lot 0
198 030 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328235 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa i montaż nawierzchni bezpiecznej oraz ogrodzenia na strefie rekreacji w Nienadówce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582134

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Sokołów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-050

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugim@sokolow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolow-mlp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d44e636a-1141-4609-b39d-e45a164e6955

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż nawierzchni bezpiecznej oraz ogrodzenia na strefie rekreacji w Nienadówce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d44e636a-1141-4609-b39d-e45a164e6955

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027299/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Utworzenie strefy rekreacji przy stadionie w Nienadówce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257211

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia:

W ramach zamówienia należy wykonać następujące roboty budowlane i towarzyszące:
dostawa i montaż nawierzchni bezpiecznej na powierzchni łącznej 267 m2, wraz z podłożem i obrzeżem betonowym:
Zamówienie obejmuje w szczególności:
– usunięcie istniejącej warstwy humusu
– wykonanie podbudowy
– warstwa odsączająca (pospółka) – gr. 15 cm,
– kruszywo łamane frakcji - 0/31mm – gr. 15 cm,
– kliniec (kruszywo frakcji 0/4mm) – gr. 5 cm
– wylanie nawierzchni typu EPDM w kolorze zielono- czerwonym
– prawidłowe odprowadzenie wód opadowych
– uporządkowanie miejsc prowadzonych robót

Ogrodzenie o długości 160 mb. Panele ogrodzeniowe o długości 2,5 m i wysokości ok 1,30 m każdy, wraz z podmurówką o wys. ok 20-25 cm. Panele wykonane z drutu

stalowego ocynkowanego o grubości co najmniej fi 5 mm, malowane proszkowo- kolor czarny, słupki stalowe ocynkowane malowane proszkowo – kolor czarny o wymiarach 60x40 mm i wysokości odpowiadającej wysokości sumy panelu i podmurówki. Należy przewidzieć także zaślepki i łączniki do montażu podmurówek na słupki. Słupki w ilości odpowiadającej metrom bieżącym ogrodzenia, w tym 10 słupków o wym. 60x60 ( przy furtkach, bramie i na załamaniach granicy działki). Należy uwzględnić także komplet obejm, wraz z innymi częściami niezbędnymi do wykonania ogrodzenia. Zamówienie obejmuje również 2 furtki o szerokości 1 m zamykane na kluczyk otwierane do wewnątrz, oraz bramę wjazdową dwuskrzydłową o szerokości światła co najmniej 2,5 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączeniu.
UWAGA:
Ewentualne podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia art. 99 ustawy
z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem spełnienia tego samego poziomu technologicznego, wydajnościowego i funkcjonalnego założonego w projekcie. Wszystkie ewentualne nazwy własne i marki handlowe elementów budowlanych, systemów, urządzeń i wyposażenie zawarte w SWZ oraz dokumentacji projektowej, zostały użyte w celu sprecyzowania oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego. Zamawiający informuje, że dopuszcza składanie ofert, w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarze robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi. Poprzez pojęcie materiałów i urządzeń równoważnych należy rozumieć materiały gwarantujące realizację robót zgodnie z projektem oraz zapewniające uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarze robót. Równoważne produkty i urządzenia muszą być dopuszczone do obrotu i stosowania zgodnie zobowiązującym prawem. Wykonawca, który zaoferuje produkty oraz urządzenia równoważne wymagające zmiany posiadanych decyzji, będzie musiał w ramach wykonania zamówienia w imieniu Zamawiającego, uzyskać wymagane decyzje własnym staraniem i kosztem, gwarantując jednocześnie wykonanie zamówienia w terminie wynikającym z SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisane przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie produktów z wymaganiami określonymi w SWZ, co winno zostać wykazane na etapie składania ofert zawierających produkty równoważne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198030,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243146,4 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198030,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Destar sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8672240157

7.3.3) Ulica: Zaciszna 43

7.3.4) Miejscowość: Chmielów

7.3.5) Kod pocztowy: 39-442

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198030,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane