RIR.271.12.2026.CC Budowa magazynu zasobów ochrony ludności w miejscowości Gruta w systemie zaprojektuj i wybuduj
GMINA GRUTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328238
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 14:37
- Lokalizacja
- Gruta, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6d2ab02-d4a0-4b24-8099-02e13f4810d8
- Identyfikator
- 8762443622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328238 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RIR.271.12.2026.CC Budowa magazynu zasobów ochrony ludności w miejscowości Gruta w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gruta 244
1.5.2.) Miejscowość: Gruta
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-330
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gruta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gruta.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6d2ab02-d4a0-4b24-8099-02e13f4810d81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RIR.271.12.2026.CC Budowa magazynu zasobów ochrony ludności w miejscowości Gruta w systemie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6d2ab02-d4a0-4b24-8099-02e13f4810d8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036949/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa magazynu zasobów ochrony ludności
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292047
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.12.2026.CC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowo- kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych dla zamierzenia inwestycyjnego, w ramach którego przewiduje się budowę magazynu zasobów ochrony ludności w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Inwestycję zaplanowano na działce nr 271/2 położonej w miejscowości Gruta, obręb nr 0005, gmina Gruta, powiat grudziądzki, woj. kujawsko- pomorskie.
Przedmiotowy magazyn to budynek parterowy, niepodpiwniczony, na planie prostokąta o wymiarach około 20,20 x 10,20 [m], kryty dachem dwuspadowym. Wysokość budynku w kalenicy ok. 5,60m. Obiekt posadowiony na stopach fundamentowych, konstrukcja szkieletowa stalowa, pokrycie dachu wykonane z płyty warstwowej z rdzeniem z wełny mineralnej oparte na dźwigarach stalowych, ściany obudowane płytą warstwową z rdzeniem z wełny mineralnej, betonowa posadzka przemysłowa (o nośności min. 60 kN/m2), grawitacyjne odwodnienie obiektu wraz z przyłączami wodociągowymi, elektroenergetycznymi, teletechnicznymi i kanalizacją sanitarną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis techniczny przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71244000-0 - Kalkulacja kosztów, monitoring kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45213000-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów handlowych, magazynów i obiektów budowlanych przemysłowych, obiektów budowlanych związanych z transportem
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, Wykonawca złożył ofertę, której cena przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1230000,00 PLN
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |