Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin
Gmina Nakło nad Notecią
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328266
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 14:41
- Lokalizacja
- Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc336dd4-5837-434d-a1a3-efd49e6773da
- Identyfikator
- 5581768632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328266 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nakło nad Notecią
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350895
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ks. P. Skargi 7
1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523867960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.naklo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-naklo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13216571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc336dd4-5837-434d-a1a3-efd49e6773da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035864/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Zagospodarowanie terenu rekreacyjno - sportowego w Sołectwie Michalin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00278652
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 254745,60 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 27414,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska do siatkówki o wymiarach 18 × 9 m na terenie rekreacyjno-sportowym w miejscowości Michalin, działka nr 48, gmina Nakło nad Notecią, wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej całego terenu rekreacyjnego.
Dokumentacja projektowa została opracowana dla całego terenu rekreacyjnego. Ze względu na fakt, że część robót objętych dokumentacją została już zrealizowana, przedmiotowe zamówienie obejmuje jedynie wykonanie robót budowlanych związanych z budową boiska do siatkówki o wymiarach 18 × 9 m oraz wykonanie inwentaryzacji całego terenu rekreacyjnego. Zakres prac określono poniżej.
ZAKRES PRAC
1. Wykonanie robót budowlanych w zakresie objętym niniejszym zamówieniem, zgodnie z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ, dotyczącymi budowy boiska do siatkówki polegających na:
Mechanicznym zdjęciu warstwy ziemi urodzajnej z gruntu zadarnionego
Wykonaniu koryta na całej szerokości z zagęszczeniem
Wykonaniu rozplantowania ziemi leżącej wzdłuż krawędzi wykopu
Wykonaniu warstwy separacyjnej z geotkaniny na dnie i na ścianach wykopu
Wykonaniu nawierzchni piaskowej gr. 30 cm
Wykopaniu dołów w gruncie
Wykonaniu podkładów na podłożu gruntowym
Wykonaniu stóp fundamentowych
Osadzeniu tulei do słupków i stojaków do siatkówki
Ustawieniu w gotowych otworach (tulejach) i regulacja słupków do siatkówki
Dostawie i montażu siatki do siatkówki
Dostawie osłony słupów siatkówki z pianki poliuretanowej wraz z montażem
2. Wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej całej działki ewidencyjnej nr 48 wraz z opracowaniem dokumentacji i mapy powykonawczej oraz przekazaniem jej do właściwego zasobu geodezyjnego.
Uwaga! Wykonanie zaprojektowanych obrzeży wokół boiska do siatkówki,
pomimo ich uwzględnienia w dokumentacji projektowej, nie jest objęte przedmiotowym zamówieniem.
Informacje ogólne
1) Dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do postępowania obejmuje swoim zakresem cały teren rekreacyjny. Jednocześnie przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje wyłącznie wyodrębniony zakres robót budowlanych związanych z budową boiska do siatkówki o wymiarach 18 × 9 m oraz wykonaniem inwentaryzacji całego terenu rekreacyjnego. W związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do realizacji jedynie robót i czynności wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia oraz zakresie robót określonym dla niniejszego postępowania. Elementy ujęte w dokumentacji projektowej, które nie zostały wskazane w zakresie przedmiotowego zamówienia, nie podlegają realizacji w ramach niniejszej umowy. W przypadku rozbieżności pomiędzy dokumentacją projektową a zakresem robót określonym w niniejszym postępowaniu, wiążący jest zakres robót wskazany w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
2) Wykonawca, składając ofertę, zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia, w tym w szczególności koszty zużycia mediów, takich jak energia elektryczna, woda, wywóz odpadów, ochrona terenu oraz inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania robót.
3) Stosowanie materiałów, urządzeń lub wyposażenia o nieustalonym pochodzeniu lub bez wymaganych dokumentów potwierdzających ich zgodność z wymaganiami jest niedopuszczalne. W przypadku stwierdzenia użycia materiałów lub urządzeń niespełniających wymagań Zamawiającego, Wykonawca zobowiązany będzie do ich demontażu i wymiany na własny koszt, bez prawa do dodatkowego wynagrodzenia oraz z uwzględnieniem konsekwencji wynikających z umowy.
4) Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej zadania. Ustawa Prawo Geodezyjne obliguje jednostki uczestniczące w zadaniu do ochrony wszystkich znaków geodezyjnych i osnów szczegółowych.
5) Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia geodezyjnej dokumentacji powykonawczej polegającej na wykonaniu robót pomiarowych dla inwentaryzacji powykonawczej wraz z wykonaniem mapy powykonawczej (wersja papierowa + cyfrowa, format .dxf lub .dwg) i włączenia jej do zasobów geodezyjnych odpowiedniej jednostki.
6) Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania i utylizacji wszelkich odpadów powstałych w trakcie realizacji robót, w tym gruzu z robót rozbiórkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Koszty związane z transportem, odzyskiem lub unieszkodliwieniem odpadów Wykonawca uwzględni w cenie ofertowej. Odpady należy przekazać wyłącznie do uprawnionych instalacji.
Załączone do niniejszego postępowania przedmiary mają charakter wyłącznie poglądowy oraz pomocniczy. Przedmiary nie zwalniają potencjalnego wykonawcy z kwestii zweryfikowania danych przedstawionych w projekcie budowlanym, mogą stanowić jedynie element pomocniczy przy sporządzaniu oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39360,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99953,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39360,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Michał Burzyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5581749149
7.3.3) Ulica: I. Tomyślaka 50
7.3.4) Miejscowość: Sadki
7.3.5) Kod pocztowy: 89-110
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39360,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |