Remont, nadbudowa, przebudowa budynku mieszkalnego położonego przy ul. Drewnowskiej 2 w Łodzi, ze zmianą sposobu użytkowania części lokali, z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techn.
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328271
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 14:42
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70d5f66b-dc61-4de5-bbe7-5eb8d778cc62
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328271 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont, nadbudowa, przebudowa budynku mieszkalnego położonego przy ul. Drewnowskiej 2 w Łodzi, ze zmianą sposobu użytkowania części lokali, z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techn.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70d5f66b-dc61-4de5-bbe7-5eb8d778cc621.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont, nadbudowa, przebudowa budynku mieszkalnego położonego przy ul. Drewnowskiej 2 w Łodzi, ze zmianą sposobu użytkowania części lokali, z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techn.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70d5f66b-dc61-4de5-bbe7-5eb8d778cc62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00003566/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.127 Roboty budowlane polegające na remoncie, nadbudowie i przebudowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na nieruchomości położonej w Łodzi przy ul. Drewnowskiej 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00299632
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-III.271.63.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje: wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie, nadbudowie i przebudowie budynku oraz zmianie sposobu użytkowania lokali w poziomie parteru i poddasza oraz dostawę urządzeń, sprzętu i wyposażenia, obejmującą ich montaż, instalację i pełne uruchomienie, rozbiórkę budynku gospodarczego oraz wykonanie zagospodarowania terenu, w tym: nasadzeń nowej zieleni, małej architektury (ławki, stojaki rowerowe, wiata śmietnikowa) i wykonanie nowej lub przebudowę istniejącej infrastruktury technicznej w tym m.in. wykonanie przyłącza ciepłowniczego i węzła c.o. na terenie nieruchomości przy ulicy Drewnowskiej 2 w Łodzi (działki nr ew. 339/3, 339/8 obręb B-47). Ponadto sporządzenie aktualizacji dokumentacji projektowej na poziomie wielobranżowym w zakresie instalacji c.o. budynku, układów pomiarowych (branża elektryczna), odtworzenia balkonów, wykonania projektu przyłącza i węzła c.o. oraz projektu rozbiórki.
Przedmiot zamówienia będzie dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu „Bezzwrotne wsparcie budownictwa z Funduszu Dopłat”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 8 do SWZ) i Dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w niniejszym postępowaniu wyznaczył termin składania ofert na dzień 06.07.2026 r. na godz. 10:00.Do upływu ww. terminu nie wpłynęła żadna oferta.
Mając na uwadze powyższe, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego z uwagi na fakt, iż nie została złożona żadna oferta.
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |