Roboty budowlane w zakresie konstrukcji dla kamer na Stadionie Miejskim ,,Stal – Rzeszów”

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328352
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 14:56
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0eaf0e2d-9be7-400d-a914-c85ed494c87a
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Montaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoInstalowanie konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

PDD ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
873 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328352 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie konstrukcji dla kamer na Stadionie Miejskim ,,Stal – Rzeszów”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0eaf0e2d-9be7-400d-a914-c85ed494c87a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w zakresie konstrukcji dla kamer na Stadionie Miejskim ,,Stal – Rzeszów”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0eaf0e2d-9be7-400d-a914-c85ed494c87a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079423/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Roboty budowlane w zakresie konstrukcji dla kamer na Stadionie Miejskim ,,Stal – Rzeszów”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.24.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 622943,84 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową konstrukcji dla kamer na Stadionie Miejskim „Stal- Rzeszów”.

Wielkość/Zakres:
1) Zakres zamówienia obejmuje budowę:
a) 4 sztuk konstrukcji dla kamer, na liniach bramkowych oraz na liniach 16 m, dla których Zamawiający uzyskał decyzję pozwolenia na budowę sygn. AR-P.6740.582.2025.GR4 z dnia 19.08.2025- podesty robocze na wysokości 251,06 m n.p.m.
b) 2 sztuk konstrukcji dla kamer niezwiązanych trwale z gruntem na linii 5 m
c) Podestu na trybunie wschodniej na linii środkowej boiska,
2) Zamówienie winno być zrealizowane zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę z dnia 19.08.2025 r. sygn. AR-P.6740.582.2025.GR4
3) Przed wykonaniem robót Wykonawca jest obowiązany ustalić lokalizację konstrukcji z Zamawiającym
4) W przypadku wykonania robót dot. 2 szt. konstrukcji niezwiązanych trwale z gruntem należy usunąć warstwę ziemi urodzajnej i wykonać podsypkę z piasku
5) W ramach zamówienia Wykonawca winien opracować projekt warsztatowy konstrukcji
6) Po wykonaniu prac należy uporządkować teren. Wykonawca odpowiedzialny jest za wywóz materiałów z demontażu
7) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa SWZ w tym:
- opracowana dokumentacja projektowa,
- STWiORB,
- projektowane postanowienia umowy.
8) Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wszelkich podstawowych i towarzyszących robót budowlanych, usług i dostaw, związanych z wykonaniem zamówienia, opisanych w SWZ, wynikających z obowiązujących przepisów prawa i opracowanej dokumentacji projektowej.
9) Ilekroć w dokumentacji jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów, wyrobów lub usług o cechach równoważnych do opisywanych w tych normach, ocenach techn, specyfikacjach techn. i systemach referencji techn. Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach techn., specyfikacjach techn. I systemach referencji techn. wyznaczają minimalne standardy, jakie muszą spełniać oferowane produkty, wyroby lub usługi. Ilekroć w dokumentacji oraz w odpowiedziach na pytania jest mowa o normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt.2 oraz ust. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów oraz usług o cechach równoważnych do opisanych. Wszystkie kryteria i cechy opisane w normach, ocenach technicznych, specyfikacjach technicznych i systemach referencji technicznych wyznaczają minimalne standardy, które musi spełnić oferowany produkt lub usługa.
10) Z uwagi na planowane prowadzenie robót objętych przedmiotową dokumentacją na czynnym obiekcie, konieczne jest zaplanowanie robót w sposób niepowodujący zakłóceń w funkcjonowaniu obiektu. Wykonawca będzie zobowiązany do przyjęcia odpowiedzialności cywilnej za wyniki działalności w zakresie: organizacji robót budowlanych, zabezpieczenia interesów osób trzecich, ochrony środowiska, warunków bezpieczeństwa pracy, jeżeli zajdzie potrzeba.
11) Zamawiający załącza propozycję harmonogramu rzeczowo-finansowego, na podstawie którego dokonywane będą płatności za wykonanie poszczególnych części robót. Wyłoniony w przetargu Wykonawca obowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu wypełnionego harmonogramu przed podpisaniem umowy. Po podpisaniu umowy zmiany harmonogramu będzie można dokonać jedynie w sytuacjach o których mowa w § 4 projektowanych postanowień umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 873300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 873300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 873300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PDD ENERGY SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:5170417440

7.3.3) Ulica: Trembeckiego 11A

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-234

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 873300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane