Świadczenie usług ochrony dla Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.
Skarb Państwa - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328353
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-07 14:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b451c7ab-52b9-4267-b247-039f2c0e7260
- Identyfikator
- 5250010901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328353 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług ochrony dla Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000115772
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grójecka 127
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-124
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 58 98 100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12838991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług ochrony dla Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b451c7ab-52b9-4267-b247-039f2c0e7260
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00225530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EIZ.270.2.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1578302,81 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie bezpośredniej, całodobowej ochrony fizycznej osób i mienia oraz stałego monitoringu sygnałów alarmowych. Usługami ochrony będą objęte nieruchomości zabudowane Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych (DGLP):
1) budynek biurowy sześciokondygnacyjny, o powierzchni całkowitej 8 752 m2, na działce o powierzchni 1 638 m2, mieszczący się pod adresem: Warszawa,
ul. Grójecka 127;
2) trzykondygnacyjny budynek garażowy, o powierzchni całkowitej 3 348 m2, na działce o powierzchni 919 m2, mieszczący się pod adresem: Warszawa,
ul. Sierpińskiego 3A;
3) dwupoziomowy garaż, o powierzchni całkowitej 1 550 m2, na działce o powierzchni 1 018 m2, mieszczący się pod adresem: Warszawa, ul. Sierpińskiego 1B.
2. Usługi ochrony świadczone będą zgodnie z opracowanym przez Wykonawcę planem ochrony w sposób stały i bezpośredni:
1) całodobowo (24 godz./dobę) przez dwóch (2 osoby) pracowników ochrony całodobowej wraz ze wsparciem patrolu interwencyjnego reagującego na wezwanie pracowników ochrony oraz wsparciem centrum monitorowania, nadzorującym całodobowo pracę pracowników ochrony;
2) poprzez doraźne zwiększenie liczby pracowników ochrony (jednorazowo nie więcej niż o 2 osoby), w wymiarze nie większym niż 700 godzin w okresie obowiązywania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1420783,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1741086,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1420783,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TBW Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7962929926
7.3.3) Ulica: Żurawia 8
7.3.4) Miejscowość: Pionki
7.3.5) Kod pocztowy: 26-670
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Seris Konsalnet Security Sp. z o. o. ul. Jana Kazimierza 55,
01-267 Warszawa w zakresie dotyczącym monitorowania sygnałów alarmowych i podjazdu grupy interwencyjnej oraz TBW SECURITY Sp. z o.o., 26-670 Pionki ul. Żurawia 8, zatrudnienie osób na podstawie umowy o pracę.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1420783,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |