Uporz gos wod-ście na te agl Rzez– w msc. Ostrów Król, Borek, Dąbr, Bucz – real w ram proj pn. „Up gos wod-ście na ter agl Rzezawa, gm Rzezawa”.

Gmina Rzezawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328391
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328391/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 15:06
Lokalizacja
Rzezawa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b299c4f4-df27-4065-8ceb-6b5411e4cdac
Identyfikator
8681021294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

3 przyznane

DWK KACZMARCZYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁAPANÓW, PL · lot 0
761 575,73 PLN
TERESA PÓŁTORAKGrotniki Duże, PL · lot 1
296 532,8 PLN
KINGA POWALACZSkalbmierz, PL · lot 2
728 218,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328391 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Uporz gos wod-ście na te agl Rzez– w msc. Ostrów Król, Borek, Dąbr, Bucz – real w ram proj pn. „Up gos wod-ście na ter agl Rzezawa, gm Rzezawa”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzezawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660660

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 21

1.5.2.) Miejscowość: Rzezawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-765

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 146484800

1.5.8.) Numer faksu: + 48 146488550

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@rzezawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzezawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b299c4f4-df27-4065-8ceb-6b5411e4cdac

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Uporz gos wod-ście na te agl Rzez– w msc. Ostrów Król, Borek, Dąbr, Bucz – real w ram proj pn. „Up gos wod-ście na ter agl Rzezawa, gm Rzezawa”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b299c4f4-df27-4065-8ceb-6b5411e4cdac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328391

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035574/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Uporz gos wod-ście na te agl Rzez– w msc. Ostrów Król, Borek, Dąbr, Bucz – real w ram proj pn. „Up gos wod-ście na ter agl Rzezawa, gm Rzezawa”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie – Rozwijanie systemu gospodarki wodno-ściekowej, Typ projektu: A. Rozwój infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz oczyszczanie ścieków komunalnych, w tym budowa lub przebudowa oczyszczalni ścieków oraz rozwój systemów wodociągowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224025

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RID.271.1.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Pierwsza część przedmiotu zamówienia obejmuje - Rozbudowę sieci wodociągowej
wraz z rozbudową sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ostrów Królewski – część 1
w tym:
1) Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Ostrów Królewski (długość odcinka ok. 1,104 km).
2) Przedmiotowe zadanie obejmuje budowę sieci wodociągowej w miejscowości Ostrów Królewski
w obrębie działek 469, 468/2, 421/19, 421/58.
3) W zakres robót wchodzi: wykonanie sieci wodociągowej o długości ok. 1104,2 m DN110 PE100 SDR11 typ RC, PEHD metodą zgrzewania doczołowego wraz z hydrantami pożarowymi oraz niezbędna armatura odcinającą.
4) wpięcie do istniejącej sieci wodociągowej.
5) Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ostrów Królewski (dł. odcinka ok 0,403 km).
6) Przedmiotowe zadanie obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Ostrów Królewski w obrębie działek 469, 468/2, 421/19, 421/58.
7) W zakres robót wchodzi: wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku P1- S3 o długości ok. 15 m z rur DN200 SDR30 SN12 LITA
8) W zakres robót wchodzi: wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku S3- A10 o długości ok. 258 m z rur DN200 SDR34 SN8 LITA
9) W zakres robót wchodzi: wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku S3- S6 o długości ok. 130 m z rur DN200 SDR30 SN12 LITA
10) W zakres robót wchodzi: Montaż kompletnej przepompowni ścieków z automatyką, monitoringiem i szafa sterowniczą wraz z rurociągiem tłocznym o dł. 302 m DN110 SDR17 PN10 typ RC i studnią rozprężną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 1034535,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

II. Druga część przedmiotu zamówienia obejmuje - Rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej
w miejscowości Borek – część 2 w tym:
1) Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Borek (długość odcinka ok.0,614 km)
2) Przedmiotowe zadanie obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Borek
w obrębie działek 530/9, 531/21, 531/4, 530/2, 531/35, 530/11, 531/23, 531/24, 531/30, 532/31.
3) W zakres robót wchodzi wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku S3- S18
o długości ok. 614 m z rur DN200 SDR34 SN8 LITA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 308706,06 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

III. Trzecia część przedmiotu zamówienia obejmuje - Budowę odcinka sieci wodociągowej
w miejscowości Buczków i Dąbrówka – część 3 w tym:
1) Budowa odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Buczków i Dąbrówka (długość odcinka ok. 2,756 km) – na odcinku od Hp62 do Węzła 62
2) Wykonanie sieci wodociągowej o dł. ok. 2584 m DN160 PE SDR17, PE metodą zgrzewania doczołowego wraz z hydrantami pożarowymi oraz niezbędna armatura odcinającą
3) Wykonanie sieci wodociągowej o dł. ok. 172 m DN110 PE SDR17, PE metodą zgrzewania doczołowego wraz z hydrantami pożarowymi oraz niezbędna armatura odcinającą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 859221,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 761575,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1521582,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 761575,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DWK Kaczmarczyk sp. z o. o., 32 – 740 Łapanów 69

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 868-199-59-26

7.3.3) Ulica: Łapanów

7.3.4) Miejscowość: Łapanów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-740

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 761575,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-01-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 13

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 13

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296532,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492395,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296532,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Teresa Półtorak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 655-101-55-90

7.3.3) Ulica: Grotniki Duże 70

7.3.4) Miejscowość: Grotniki Duże 70

7.3.5) Kod pocztowy: 28-136

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296532,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 728218,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1832002,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 728218,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK PROJEKT Kinga Powalacz,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 552-162-82-29

7.3.3) Ulica: pl. plac Marii Skłodowskiej-Curie, nr 28

7.3.4) Miejscowość: Skalbmierz

7.3.5) Kod pocztowy: 28-530

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 728218,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane