Remont i przebudowa budynków Państwowej Szkoły Muzycznej w zakresie instalacji systemu sygnalizacji pożarowej oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu wraz z oświetleniem ewakuacyjnym

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328450
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 15:21
Lokalizacja
Stargard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57d0467f-0f86-479b-a19b-0b7c406a9923
Identyfikator
8542324878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328450 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa budynków Państwowej Szkoły Muzycznej w zakresie instalacji systemu sygnalizacji pożarowej oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu wraz z oświetleniem ewakuacyjnym

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Stargardzie

1.3.) Oddział zamawiającego: PSM I i II stopnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028633800000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kazimierza Wielkiego 13

1.5.2.) Miejscowość: Stargard

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@psm.stargard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/psmstargard

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-57d0467f-0f86-479b-a19b-0b7c406a9923

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i przebudowa budynków Państwowej Szkoły Muzycznej w zakresie instalacji systemu sygnalizacji pożarowej oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu wraz z oświetleniem ewakuacyjnym

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57d0467f-0f86-479b-a19b-0b7c406a9923

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00236757/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont i przebudowa budynków Państwowej Szkoły Muzycznej w zakresie instalacji systemu sygnalizacji pożarowej oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu wraz z oświetleniem ewakuacyjnym

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238337

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KS.26.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie Remont i przebudowa budynków Państwowej Szkoły Muzycznej w zakresie instalacji systemu sygnalizacji pożarowej oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu wraz z oświetleniem ewakuacyjnym
1.Zakres zamówienia określony został w dokumentacji opracowanej w miesiącu XII 2025r. –
•Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - wymagania dotyczące wykonania i odbioru instalacji systemu sygnalizacji pożaru oraz grawitacyjnego systemu oddymiania dla obiektu:
•Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych Elektrycznych - Oświetlenie ewakuacyjne w istniejącym budynku
•Przedmiarach ( z branży elektrycznej, z zakresu instalacji SAP, roboty budowlane), w - w związku z rozliczeniem ryczałtowym inwestycji, przedmiar robót pełni jedynie rolę pomocniczą.
•Projekcie architektonicznym
•Projektach branży architektonicznej, branży elektrycznej i branży p.poż.
Sporządzonych przez:
− TTA S.C. J. TYBIŃKOWSKI K.TROSZCZYŃSKI ARCHITEKCI 73-110 Stargard, ul. Czarnieckiego 30/31
− Biuro Projektów Nowak Sebastian „ZACHÓD -COM” ,
− FPS Consulting Sp. z o.o. ul. Milczańska 29/2, 70-107 Szczecin

4.5.3.) Główny kod CPV: 45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawa prawna:
Art. 255 pkt 3 ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2026.793 t.j.), który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;”
Uzasadnienie faktyczne:
W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, opublikowane dnia 11.05.2026r. r. w Biuletynie Zamówień Publicznych złożono jedną ofertę. Cena oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny złożonej oferty.
W związku z powyższym Zamawiający dnia 06.07.2026r. unieważnił przedmiotowe postępowanie.
2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane