„Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Przychodni Rejonowej w Chojnowie”
PRZYCHODNIA REJONOWA W CHOJNOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328454
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328454/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 15:24
- Lokalizacja
- Chojnów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ab6de8b-4e87-47d9-b1d0-c0a904a85db6
- Identyfikator
- 6912026883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328454 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Przychodni Rejonowej w Chojnowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZYCHODNIA REJONOWA W CHOJNOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390632090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legnicka 12
1.5.2.) Miejscowość: Chojnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-225
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszkadjoric@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przychodnia.chojnow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1ab6de8b-4e87-47d9-b1d0-c0a904a85db61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Przychodni Rejonowej w Chojnowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ab6de8b-4e87-47d9-b1d0-c0a904a85db6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328454
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00452016
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4639.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245255,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego na potrzeby Przychodni Rejonowej w Chojnowie” w ramach realizacji Projektu nr FENX.06.01-IP.03-0001/23 pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”, na podstawie umowy nr 06OW/4639/I/2024.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
I. Waga medyczna ze wzrostomierzem teleskopowym
II. WAGA KRZESEŁKOWA SKŁADANA dla osób niepełnosprawnych
III. TABLICE DO BADANIA OSTROŚCI WZROKU(PLASTIKOWE)
IV. Tablica Ishihary
V. Pulsoksymetry
VI. Otoskop światłowodowy z ksenonowym oświetleniem 2,5v
VII. Nebulizator
VIII. Manekin noworodka do edukacji przedporodowej
IX. Koncentrator tlenowy
X. Fantom do nauki samobadania piersi
XI. Elektroniczna waga medyczna dla niemowląt przenośna
XII. Elektroniczna waga medyczna niemowlęca
XIII. Detektor tętna płodu
XIV. Aparaty do pomiaru ciśnienia tętniczego Elektroniczne ciśnieniomierze do użytku medycznego
XV. Aparat do EKG (stacjonarny)
XVI. Aparat do EKG (transportowy)
XVII. Bilirubinometr – nieinwazyjny miernik żółtaczki
XVIII. Dermatoskop
XIX. Lampa diagnostyczna- bezcieniowa
XX. Lodówka z monitoringiem temperatury
XXI. Oczyszczacz powietrza
XXII. Stetoskop elektroniczny /E-STETOSKOP/
XXIII. Stetoskop z dwustronną głowicą i silikonowym przewodem
XXIV. Termometr elektroniczny
XXV. Biurko lekarskie
XXVI. Fotel lekarski
XXVII. Fotel zabiegowy do pobierania krwi
XXVIII. Kozetka lekarska
XXIX. Parawan medyczny teleskopowy
XXX. Stolik zabiegowy
XXXI. Stół do badania niemowląt
XXXII. Fotel ginekologiczny
XXXIII. Aparat do szybkiej diagnostyki - różne testy w tym CRP
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości, wymagania techniczne zawiera Formularz cenowy oraz Formularz parametrów technicznych - stanowiące integralną część Formularza oferty - Załącznik nr 1a i 1b SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne
33123210-3 - Urządzenia do monitorowania czynności serca
38423000-6 - Urządzenia do pomiaru ciśnienia
38311000-8 - Wagi elektroniczne i akcesoria
39162200-7 - Pomoce i artykuły szkoleniowe
35112100-3 - Manekiny do ćwiczeń na wypadek sytuacji awaryjnych
33157800-3 - Urządzenia do podawania tlenu
33123200-0 - Urządzenia do elektrokardiografii
33124120-2 - Diagnostyczne urządzenia ultradźwiękowe
33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne
33192300-5 - Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
33192000-2 - Meble medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276184,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276184,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276184,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ronomed Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543011566
7.3.3) Ulica: ul. Przyjaźni 52/1U,
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-030
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276184,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |