Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz "Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu"
POWIAT ŁOWICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328458
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328458/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 15:25
- Lokalizacja
- Łowicz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73ba2c7b-5c67-481c-ad44-1da8bbe29cc7
- Identyfikator
- 8341882519
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328458 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz "Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁOWICKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147768
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Stanisławskiego 30
1.5.2.) Miejscowość: Łowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatlowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.lowicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73ba2c7b-5c67-481c-ad44-1da8bbe29cc71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd” oraz "Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73ba2c7b-5c67-481c-ad44-1da8bbe29cc7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328458
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044432/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa podstawowego sprzętu komputerowego w ramach projektu Cyberbezpieczny Samorząd
1.2.9 Dostawa urządzeń peryferyjnych do komputerów w ramach projektu pn. "Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Regionalne Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238550
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FIZ.272.11.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 242240,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, w tym monitorów, klawiatur, myszy oraz podstawek pod laptopa dla pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu. Zamówienie zostało podzielone na dwie Części:
Cześć nr 1 – „Zakup podstawowego sprzętu komputerowego w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
W ramach Części 1 przedmiot zamówienia obejmuje dostawę:
1) Urządzenia sieciowego typu I – 1 sztuka,
2) Urządzenia sieciowego typu II – 8 sztuk,
3) Urządzenia sieciowego typu III – 6 sztuk,
4) Urządzenia sieciowego typu IV – 2 sztuki,
5) Urządzenia sieciowego typu V – 18 sztuk,
6) Zasilania awaryjnego – 120 sztuk,
o minimalnych wymaganych parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – Formularz parametrów technicznych.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” nr FERC.02.02-CS.01-001/23, współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021–2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Cześć nr 2 – „Dostawa monitorów, klawiatur, myszy oraz podstawek pod laptopa w ramach projektu „Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu”
W ramach Części 2 przedmiot zamówienia obejmuje dostawę:
1) Monitora – 90 sztuk,
2) Zestawu ergonomicznych klawiatur i myszy – 70 sztuk,
3) Podstawek pod laptopa – 20 sztuk,
o parametrach technicznych określonych w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w ramach projektu nr FELD.08.04-IZ.00-00110/24 pn. „Dbamy o zdrowie pracowników Starostwa Powiatowego w Łowiczu" w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet FELD.08 Fundusze Europejskie dla edukacji i kadr w Łódzkiem, Działanie FELD.08.04 Zdrowy pracownik.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
30231300-0 - Monitory ekranowe
30237460-1 - Klawiatury komputerowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225520,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306017,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225520,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cz. 1 NETSECURE SP. Z O.O. Cz. 2 ZONEO OLEKSIEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Cz. 1 5213384932 Cz. 27752667756
7.3.4) Miejscowość: Cz. 1 Warszawa Cz. 2 Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 00-116
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7752667756 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |