Dostawa i montaż kurtyn do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. "Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Etap I.
GMINA TERESPOL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328470
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328470/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-07 15:29
- Lokalizacja
- Kobylany, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c87db01d-22cc-4817-8b72-8c19f9dbbbb0
- Identyfikator
- 5372333717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328470 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż kurtyn do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. "Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TERESPOL
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ryszarda Kaczorowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobylany
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-540
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 834112000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminaterespol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugterespol.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c87db01d-22cc-4817-8b72-8c19f9dbbbb01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż kurtyn do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. "Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Etap I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c87db01d-22cc-4817-8b72-8c19f9dbbbb0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328470
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024776/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dosawa i montaż kurtyn do sali widowiskowej w budynku GCKiS w ramach zadania pn. "Budowa Gminnego Centrum Kultury i Sportu - Etap I".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00271842
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I-IM.271.4.2026.AD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę kurtyn wraz z urządzeniami, systemami nośnymi i urządzeniami napędowymi w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kobylanach, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ;
2) montaż kurtyn i uruchomienie sprzętu oraz szkolenie z zakresu obsługi pracowników GCK;
3) dostarczenie: instrukcji obsługi, użytkowania i konserwacji poszczególnych elementów wyposażenia w języku polskim, atestów, kart gwarancyjnych, protokołów badań i sprawdzeń, w języku polskim,
4) serwis sprzętu w okresie rękojmi/gwarancji;
5) Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia w tym: wniesienia, rozpakowania, montażu elementów kurtyn w sali widowiskowej GCKiS oraz usunięcia zabezpieczeń, opakowań itp. elementów dostawy z obiektu Zamawiającego, na własny koszt i na własne ryzyko.
2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z postanowieniami zawartymi we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ:
3. Ilekroć w niniejszej specyfikacji przedmiot zamówienia lub inne elementy opisany jest z wskazaniem znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne pod warunkiem zachowania co najmniej tego samego poziomu technologicznego, jakościowego i wydajnościowego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne w stosunku do parametrów opisanych przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego urządzenia, instalacje i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ponadto Wykonawca proponujący urządzenia, instalacje i materiały odpowiedzialny jest za sprawdzenie możliwości ich zastosowania w realizacji przedmiotu zamówienia pod każdym względem (w tym np.: właściwości, wymiarów, ciężaru, sposobu transportu i montażu).
4. Bezwzględnie wymagane jest, aby zaoferowany przedmiot dostawy (zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ), był fabrycznie nowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421143-8 - Instalowanie zasłon
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
19240000-0 - Tkaniny specjalne
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55104,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275618,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55104,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lookban Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7792527180
7.3.3) Ulica: Kopanina 28/32
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-105
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55104,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Umowę zawarto dnia 3 lipca 2026 r.| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |