Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie

Gmina Lisewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328512
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328512/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-07 15:48
Lokalizacja
Lisewo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7dfc3451-4d68-4c69-a521-b9c7627121d0
Identyfikator
8751488360
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie znaków drogowychWyrównywanie nawierzchni obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWyrównywanie nawierzchni boisk sportowychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

GRAS OGRODY SPÓŁKA CYWILNA PAWEŁ GRUBECKI,MATEUSZ GRUBECKINowa Chełmża, PL · lot 0
747 225 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328512 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lisewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chełmińska 2

1.5.2.) Miejscowość: Lisewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-230

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mackowska@lisewo.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lisewo.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7dfc3451-4d68-4c69-a521-b9c7627121d0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7dfc3451-4d68-4c69-a521-b9c7627121d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328512

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00625438/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu. Działania 5.7 Odnowa przestrzeni publicznych ZITy regionalne. Cel szczegółowy 5 (i.)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252415

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGiI.271.7.2026.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 749852,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie”
Zakres robót obejmuje wykonanie boiska wielofunkcyjnego z oświetleniem i piłkochwytami, budowa dwóch wiat do 35m2, montaż urządzeń małej architektury wraz z budową zewnętrznej instalacji elektroenergetycznej i utwardzeniem terenu w ramach przebudowy przestrzeni publicznej, działka nr 101/23, obręb Krusin, gm. Lisewo -040404_2.0008.101./23-.
Ponadto:
1) Działka, na której projektuje się inwestycję jest nie objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dlatego inwestycję projektuje się na podstawie wydanej decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego (DCP) z dnia 31.03.2025 r. wydanej przez Wójta Gminy Lisewo,
2) Projektowane boisko sportowe będzie służyło celom edukacyjnym uczniów pobliskiej szkoły oraz jako miejsce rekreacji i integracji mieszkańców Krusina. W ramach projektu przewiduje się utworzenie ogólnodostępnego dla mieszkańców terenu o funkcjach kulturalnych, społecznych i edukacyjnych,
3) Teren pod planowaną inwestycję posiada powierzchnię ok. 14 431 m2. Na działce znajduje się budynek szkoły, budynek pomocniczy („inny”) oraz utwardzenie terenu. Do działki doprowadzone są media: elektroenergetyczne i wodociągowe. Na działce znajdują się instalacje: kanalizacji sanitarnej do zbiornika oraz gazowa od zbiornika naziemnego (zbiornik gazowy z wyznaczoną strefą ochronną),
4) Działka posiada bezpośredni dostęp do dróg publicznych: wojewódzkiej nr 548 i gminnej nr 060344C poprzez istniejące zjazdy,
5) Działka jest częściowo ogrodzona od strony dróg publicznych,
6) Brak obiektów przeznaczonych do rozbiórki (ewentualny demontaż elementów małej architektury - poza opracowaniem).
Parametry projektowanych obiektów:
• Boisko wielofunkcyjne o wymiarach 62m x 30m wraz z oświetleniem boi-ska (6 lamp pionowych), piłkochwytami o wysokości do 6m i panelowym ogrodzeniem o wysokości 2m. Boisko będzie służyć do gry w piłkę nożną (montaż bramek) oraz do gry w siatkówkę tzw. park volley (montaż i de-montaż słupków do siatki i taśm krańcowych). Boisko będzie miało nawierzchnię naturalną trawiastą.
• Dwie wiaty o powierzchni do 35 m2 na planie kwadratu. Wiaty w konstrukcji drewnianej z dachami wielospadowymi o kącie ok. 25°.
• Wolnostojący park linowy - montaż zestawy sprawnościowego w formie parku linowego o wymiarach 11,85m x 4,65m. Maksymalna ilość jedno-czesnych użytkowników: do 20 osób.
• Poidło zewnętrzne (montaż)- źródło wody w postaci poidła zewnętrznego. Zasilanie urządzenia: zewnętrzna instalacja wody Ø 25.
• Urządzenia małej architektury: ławki, śmietniki, stojak na rowery.
• Utwardzenie terenu.
• Tablica informacyjna z regulaminem.
Zamawiający informuje, że dokumentacja projektowa dla zadania: "Przebudowa przestrzeni publicznej w Krusinie” jest zgodna z zasadą „nie czyń poważnych szkód” (DNSH) i spełnia wymagania opisane we wniosku o dofinansowanie w powyższym zakresie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45236200-2 - Wyrównywanie nawierzchni obiektów sportowych

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 747225,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 747225,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 747225,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Gras ogrody Mateusz Grubecki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Gras Ogrody Paweł Grubecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792698976

7.3.3) Ulica: Marka Grubeckiego 3

7.3.4) Miejscowość: Nowa Chełmża

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 747225,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane