Modernizacja hali niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zniszczonej w wyniku powodzi – ETAP 1
Gmina Głuchołazy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328526
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328526/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 15:55
- Lokalizacja
- Głuchołazy, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fda3036f-6a1a-4b5e-981e-5b59e6cc9147
- Identyfikator
- 7532382690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328526 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zniszczonej w wyniku powodzi – ETAP 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głuchołazy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412792
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 15
1.5.2.) Miejscowość: Głuchołazy
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@glucholazy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://glucholazy.pl/1189/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12964311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja hali niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zniszczonej w wyniku powodzi – ETAP 12.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fda3036f-6a1a-4b5e-981e-5b59e6cc9147
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328526
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055671/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Modernizacja hali Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zniszczonej w wyniku powodzi - Etap 1
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203236
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.11.2026.JSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 359589,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w sali gimnastycznej Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach w przedsionku wejściowym oraz w części zaplecza po zachodniej stronie sali, wraz z instalacjami – zgodnie z uproszczoną dokumentacją pn. „Odbudowa / remont hali sportowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Głuchołazach uszkodzoną w wyniku powodzi” opracowaną przez mgr inż. Jadwigę Papst- Wojtas, 22 wrzesień 2025r., która stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
2. Opis przedmiotu zamówienia
Informacje ogólne
1) Lokalizacja: Hala [gimnastyczna] Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach, 48-340 Głuchołazy, ul. Bohaterów Warszawy 10, dz. nr ewid. 1246/3, 1247/2
2) Hala gimnastyczna Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach zlokalizowana przy ulicy Bohaterów Warszawy 10 stanowi jednokondygnacyjną przybudówkę do głównego, zabytkowego budynku liceum pochodzącego z 1900 roku.
3) Konstrukcja obiektu jest tradycyjna, murowana, ze ścianami z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej, drewnianym dachem dwuspadowym pokrytym dachówką ceramiczną
4) Budynek jest ujęty w Gminnej Ewidencji Zabytków (dalej GEZ).
5) Teren inwestycji jest położony na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
6) Z informacjami na temat zagospodarowania przestrzennego można zapoznać się na stronie: System Informacji Przestrzennej Gminy Głuchołazy: https://glucholazy.e-mapa.net/ przy zaznaczeniu aktywnej warstwy „Zagospodarowanie przestrzenne”.
7) Z informacjami na temat zabytków i ewidencji zabytków można zapoznać się w BIP Gminy Głuchołazy: https://bip.glucholazy.pl/983/724/gminna-ewidencja-zabytkow.html
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45431000-7 - Kładzenie płytek
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262423-2 - Wykonywanie pokładów
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349884,39 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467170,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373403,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LC BUD Łukasz Czarnecki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7532291088
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373403,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |