Utworzenie bazy BDOT500 oraz inicjalnej bazy GESUT dla Gminy Tarnawatka oraz utworzenie bazy BDOT500 oraz przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL- EVRF 2007- NH dla Gminy Jarczów.

Powiat Tomaszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328533
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-07 15:58
Lokalizacja
Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1dc33ac7-1a44-4bec-901a-f77eda8a4bee
Identyfikator
9211983872
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gromadzenia oraz scalania danychUsługi badań katastralnychUsługi przygotowywania danychUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

2 przyznane

ROBERT SEMENIUKKowala 38A, PL · lot 0
67 500 PLN
GCPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 1
98 279,46 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328533 z dnia 2026-07-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utworzenie bazy BDOT500 oraz inicjalnej bazy GESUT dla Gminy Tarnawatka oraz utworzenie bazy BDOT500 oraz przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL- EVRF 2007- NH dla Gminy Jarczów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tomaszowski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369149

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 68

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@etomaszow.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiattomaszowski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie bazy BDOT500 oraz inicjalnej bazy GESUT dla Gminy Tarnawatka oraz utworzenie bazy BDOT500 oraz przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL- EVRF 2007- NH dla Gminy Jarczów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1dc33ac7-1a44-4bec-901a-f77eda8a4bee

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029580/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Utworzenie bazy BDOT500 oraz inicjalnej bazy GESUT dla Gminy Tarnawatka oraz utworzenie bazy BDOT500 oraz przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL-EVRF 2007-NH dla Gminy Jarczów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231480

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.272.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195121,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 zamówienia – Utworzenie bazy BDOT500 oraz inicjalnej bazy GESUT dla Gminy Tarnawatka.
1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego utworzenia cyfrowych baz BDOT500 i inicjalnej bazy GESUT - obejmujących zakres obszarowy jednostki ewidencyjnej 061809_2 Tarnawatka – gmina wiejska - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac.
2. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony został w Załączniku Nr 1.1. do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia – Utworzenie bazy BDOT500 oraz przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL- EVRF 2007- NH dla Gminy Jarczów.

1. Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu utworzenie bazy BDOT500 i przeliczenia inicjalnej bazy GESUT do układu PL- EVRF 2007- NH - obejmujących całą jednostkę ewidencyjną 061803_2 Jarczów – gmina wiejska - zgodnie z OPZ na wykonanie poszczególnych prac.
2. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony został w Załączniku Nr 1.2. do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

72312100-6 - Usługi przygotowywania danych

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.) Wartość części: 73170,73 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 228645,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GeoGisMap Robert Semeniuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7162111259

7.3.3) Ulica: ul. Kowala 38 A

7.3.4) Miejscowość: Puławy

7.3.5) Kod pocztowy: 24-100

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98279,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 99000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98279,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GCPS Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712 335 82 28

7.3.3) Ulica: ul. Bursaki 19A

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-150

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98279,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi