Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej
GMINA ŁUKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328595
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-07 16:54
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd1291b9-267a-467f-866e-ecd722c94b1b
- Identyfikator
- 8251997986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328595 z dnia 2026-07-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁUKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582440
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świderska 12
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 257982439
1.5.8.) Numer faksu: 257982439
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@lukow.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukow.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd1291b9-267a-467f-866e-ecd722c94b1b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd1291b9-267a-467f-866e-ecd722c94b1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238910
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa wybranych odcinków sieci wodociągowej.
4.2. Zamówienie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu oraz rozbudowa sieci wodociągowej w n/w miejscowościach Gminy Łuków:
Zadanie 1. Krynka – projekt i wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 882/11 o długości ok. 322m
z rur ciśnieniowych d160 PVC PN 10,
Zadanie 2. Role – wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 217/2 o długości ok. 153 m z rur ciśnieniowych d110 PVC PN 10,
Zadanie 3. Ryżki – projekt i wykonanie sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej do dz. nr 2096
o długości ok. 85 m
Zadanie 4. Sięciaszka Pierwsza – wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 623 o długości 225 m
z rur ciśnieniowych d110 PVC PN 10,
Zadanie 5. Suchocin – projekt i wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 406/9 o długości ok. 225m
z rur ciśnieniowych d110 PVC PN 10,
Zadanie 6. Wólka Świątkowa – projekt i wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 777 o długości ok. 320 m z rur ciśnieniowych d110 PVC PN 10,
Zadanie 7. Szczygły Dolne – projekt i wykonanie sieci wodociągowej do dz. nr 220/1 o długości
ok. 185 m z rur ciśnieniowych d110 PVC PN 10,
Nowo projektowane sieci należy poprowadzić poza pasem drogowym (jeśli jest taka możliwość), w gruntach prywatnych /po uzyskaniu zgody właściciela gruntu/ oraz w uzgodnieniu z eksploatatorem wodociągów Firmą MEL -KAN, z siedzibą Ryżki 76C, 21-400 Łuków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327057,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 760004,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327057,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MEL-KAN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030305779
7.3.3) Ulica: 76C
7.3.4) Miejscowość: Ryżki
7.3.5) Kod pocztowy: 21-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327057,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-07-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |