Dostawa granulatu drzewnego – pellet do kotłowni głównej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie przy ul. Zamkowej 3, w sezonie grzewczym 2026/2027 w ilości 450Mg
Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328740
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-08 07:31
- Lokalizacja
- Koszęcin, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6c9348e-3232-4c99-82db-434721324c0d
- Identyfikator
- 5750008327
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328740 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa granulatu drzewnego – pellet do kotłowni głównej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie przy ul. Zamkowej 3, w sezonie grzewczym 2026/2027 w ilości 450Mg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000663798
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamkowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Koszęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-286
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 343106415
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@zespolslask.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zespolslask.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6c9348e-3232-4c99-82db-434721324c0d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Instytucja Kultury współprowadzona przez MKiDN
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa granulatu drzewnego – pellet do kotłowni głównej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie przy ul. Zamkowej 3, w sezonie grzewczym 2026/2027 w ilości 450Mg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6c9348e-3232-4c99-82db-434721324c0d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011836/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa pelletu do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308067
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.6.2026.IK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 660000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa pelletu drzewnego do siedziby Zamawiającego, transportem i rozładunkiem Wykonawcy, do zbiorników magazynowych Zamawiającego, minimalna ilość zamówionego przez Zamawiającego pelletu wyniesie 250Mg a maksymalna 450Mg.
2. Przedmiot zamówienia ma spełniać przedstawione poniżej dane techniczne przez cały okres obowiązywania umowy:
- średnica ø 6
- długość ≤ 40 mm
- zawartość popiołu ≤ 0,7%
- wilgotność ≤ 10 %
- wartość kaloryczna ≥ 16,5 MJ/kg
- gęstość nasypowa ≥ 650 kg/m3
4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 964933,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 964933,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |