Rekonstrukcja wiaty tunelu wraz z wrotami zamykającymi wjazd
Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328809
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 08:02
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-baac379b-a08b-48f1-9d93-9d2149ac2e63
- Identyfikator
- 7941525690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328809 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja wiaty tunelu wraz z wrotami zamykającymi wjazd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Przeworsku, ul. Słowackiego 17, 37-200 Przeworsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słowackiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 016 648 97 24
1.5.8.) Numer faksu: 016 648 97 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzd-przeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-baac379b-a08b-48f1-9d93-9d2149ac2e631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rekonstrukcja wiaty tunelu wraz z wrotami zamykającymi wjazd2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baac379b-a08b-48f1-9d93-9d2149ac2e63
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037265/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie wrót tunelu i wiat turystycznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00268708
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ.3311.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189223 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Rekonstrukcji wiaty z wrotami tunelu kolejowego zlokalizowanego w km 35,662 linii kolejowej w miejscowości Szklary gmina Hyżne działka nr 772.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. WIATA TUNELU WRAZ Z WROTAMI:
1) Rozbiórka konstrukcji ciesielskiej, bez przeznaczenia do ponownego montażu. Słupy
2) Odnowienie istniejących elementów stalowych - obejmy słupów. Prostowanie, czyszczenie przez szczotkowanie, odtłuszczenie, zabezpieczenie antykorozyjne farbą w kolorze czarnym
3) Roboty ziemne z przewozem gruntu taczkami, odspojenie i przewóz na odległość do 10 m, kategoria gruntu I-II
4) Stopy fundamentowe betonowe, objętość do 0,5 m3, transport betonu taczkami, japonkami z osadzeniem kotew stalowych
5) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, płatwie, długość do 3,0 m, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, robocizna (na 1 m) Montaż na dębowe gwoździe/kołki ciesielskie.
6) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, płatwie, długość do 3,0 m, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, materiały (na 1 m3). Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny
7) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, słupy i ramy, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, robocizna (na 1 m) - Słupy.
8) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, słupy i ramy, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, materiały (na 1 m3) - Słupy. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
9) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, płatwie, długość powyżej 3,0 m, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, robocizna (na 1 m) – Płatwie
10) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, płatwie, długość powyżej 3,0 m, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, materiały (na 1 m3) - Płatwie. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
11) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, kleszcze, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, robocizna (na 1 m) – Stężenia
12) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, kleszcze, przekrój poprzeczny powyżej 180 cm2, materiały (na 1 m3) - Stężenia. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
13) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, miecze i zastrzały, przekrój poprzeczny do 180 cm2, robocizna (na 1 m) – Miecze
14) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, miecze i zastrzały, przekrój poprzeczny do 180 cm2, materiały (na 1 m3). Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
15) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, krokwie o długości do 4,5 m, przekrój poprzeczny do 180 cm2, robocizna (na 1 m)
16) Więźby dachowe proste o charakterze zabytkowym, krokwie o długości do 4,5 m, przekrój poprzeczny do 180 cm2, materiały (na 1 m3). Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
17) Odeskowanie połaci dachowej, na styk, powierzchnia powyżej 10,0 m2. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
18) Łacenie połaci dachowych dla pokryć z blach powlekanych, ołacenie, łaty 38x50. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
19) Łacenie połaci dachowych dla pokryć z blach powlekanych, przybicie deski czołowej. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
20) Obróbki blacharskie z blachy powlekanej, szerokość w rozwinięciu ponad 25 cm
21) Pokrycie dachów o nachyleniu połaci do 85% blachą powlekaną trapezową na łatach, dachy 25-50 m2
22) Odeskowanie ściany czołowej, deski na zakładkę, powierzchnia 5,0-10,0 m2. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
23) Obicie blachą stalową powierzchni drewnianych, ściana czołowa i wrota
24) Wrota drewniane rozwierane dwuskrzydłowe pełne osadzone na słupach. Środek impregnacyjny Tytan Professional, Primacol protector fire lub równoważny.
2. WJAZD DO TUNELU, ŚCIANY OPOROWE:
1) Naprawa powierzchni murów z kamienia, z wykuciem, głębokość 30 cm, powierzchnia ponad 0,35 m2
2) Naprawa powierzchni murów z kamienia, z wykuciem, głębokość 15 cm, powierzchnia 0,15 m2
3) Zamurowanie w murach z kamienia, przebicia, powierzchnia do 0,05 m, do 50 szt.
4) Zamurowanie w murach z kamienia, bruzdy, przekrój 10x20 cm
5) Zamurowanie w murach z kamienia, bruzdy, przekrój 15x30 cm
6) Roboty rozbiórkowe, elementy betonowe niezbrojone, grubości ponad 15 cm
7) Roboty rozbiórkowe, elementy betonowe niezbrojone, grubości do 15 cm
8) Wykucie starych spoin i oczyszczenie muru, spoiny głębokości 2 cm
9) Oczyszczenie powierzchni ścian z kamienia metodą chemiczną. Nakładanie żelu CLEAN – FC REMMERS lub równoważny
10) Czyszczenie i mycie murów ciśnieniowe, wodą gorącą
11) Nałożenie preparatu neutralizującego porosty biologiczne. Preparat BFA REMMERS lub równoważny
12) Wzmocnienie kamienia preparatem głęboko penetrującym KSE 100 REMMERS lub równoważny
13) Wzmocnienie kamienia preparatem KSE 300 REMMERS lub równoważny
14) Spoinowanie murów z kamienia, kamień łamany, przekrój spoin do 0,15 dm2, bez wykucia spoin - Preparat FM TK REMMERS lub równoważny
15) Naprawa powierzchni murów z kamienia, pęknięcia, powierzchnia 0,15 m2 Zaprawa renowacyjna do kamienia RM REMMERS + ZM HF REMMERS lub równoważny
16) Impregnowanie ściany z kamienia preparatem FUNCOSIL SL REMMERS lub równoważny
17) Zabezpieczenie ściany z kamienia przed graffiti środkiem GRAFFITI - SCHUTZ REMMERS lub równoważny
4.1 Szczegółowy zakres robót określają: dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót, kosztorys ofertowy (ślepy) stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.2. Przy realizacji zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do stosowania jedynie wyrobów dopuszczonych do używania w budownictwie w rozumieniu ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 418 z późn.zm.) oraz ustawy o wyrobach budowlanych (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1213) oraz innych przepisów, o ile mają zastosowanie.
4.3. Materiały do wykonania zamówienia należy przyjmować w kategorii i jakości nie niższej (równoważne) niż te wskazane w SWZ i załącznikach do niej.
4.4. Wykonawca odpowiedzialny jest za powstałe w toku własnych prac odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587, z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733). Wywóz i utylizacja odpadów budowlanych odbywa się na koszt Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
50760000-0 - Usługi napraw i konserwacji obiektów użyteczności społecznej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189777,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 189777,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189777,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRAB-POL Firma Handlowo Usługowa Paweł Drabik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8652062793
7.3.3) Ulica: ul. Stróżańska 61 A
7.3.4) Miejscowość: Rudnik nad Sanem
7.3.5) Kod pocztowy: 37-420
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189777,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |