Usługa odbioru i zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych

Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328832
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328832/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 08:07
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9dc3a338-f628-4fef-94b8-dbae5a784e14
Identyfikator
7441484344
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

KOMA OLSZTYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
400 160,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328832 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa odbioru i zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510879196

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Andersa

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magierek.roksana@szpital.ilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.ilawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9dc3a338-f628-4fef-94b8-dbae5a784e14

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa odbioru i zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9dc3a338-f628-4fef-94b8-dbae5a784e14

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328832

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058637/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa wywozu odpadów komunalnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295300

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i przekazania do zagospodarowania
niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do
instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych na okres 12
miesięcy z Powiatowego Szpitala im. Władysława Biegańskiego w Iławie (nr sprawy 20/2025) w ilościach określonych w Załączniku nr 2 Formularz cenowy o ustawy:

20 03 01 Niesegregowane (zmieszane odpady komunalne)
20 01 02 Odpady segregowane: szkło
20 01 39 Odpady segregowane: tworzywa sztuczne
20 01 08
20 02 01 Odpady biodegradowalne
20 03 07 Odpady wielkogabarytowe
17 01 01 Gruz
20 01 11 Tekstylia
Dodatkowo na zlecenie Zamawiającego, Wykonawca odbierze ze wskazanego miejsca przez Zamawiającego odpady takie jak: gruz oraz odpady wielkogabarytowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400160,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 400160,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400160,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMA OLSZTYN SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365884950

7.3.3) Ulica: TOWAROWA 20A

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-417

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400160,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-07-03 do 2027-07-03
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi