Przebudowa drogi powiatowej nr 2206Z przez m. Gleźno

Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328837
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328837/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 08:09
Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b9ecf6c-1c0f-434f-9c1f-3e8003e377c7
Identyfikator
5941429169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ APOCZKINSławęcin, PL · lot 0
4 086 781,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328837 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2206Z przez m. Gleźno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811782182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 27a

1.5.2.) Miejscowość: Choszczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957657975

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdst@powiatchoszczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bippzd.powiatchoszczenski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdchoszczno.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządca dróg powiatowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2206Z przez m. Gleźno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b9ecf6c-1c0f-434f-9c1f-3e8003e377c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328837

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031022/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej nr 2206Z przez m. Gleźno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230971

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.ST.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2206Z przez m. Gleźno zlokalizowanej w m. Gleźno. Przedmiotowy odcinek drogi mieści się w zakresie działek ewid. nr 48/1, 40, 1, 187, 41/5 i 44/3 obręb 0021 Gleźno, w gminie Choszczno, powiat choszczeński. Przedmiotowy odcinek drogi powiatowej mieści się w obszarze zabudowanym miejscowości Gleźno i ma długość ok. 1100mb.
W ramach tego przedsięwzięcia planuje się:
- Wyrównanie korekcyjne istniejącej nawierzchni celem nadania wstępnych spadków,
- Wykonanie koryta drogi w miejscach poszerzenia konstrukcji nawierzchni i miejscach zabudowy pełnej konstrukcji drogi;
- Wykonanie dolnych warstw konstrukcyjnych na poszerzeniach oraz w miejscach zabudowy pełnej konstrukcji drogi;
- Wykonanie warstwy wyrównawczej / wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 75 kg/m2 ( na istniejącej nawierzchni) / średniej gr. 3 cm;
- Ułożenie siatki szklano-węglowej 120/200 kN/m;
- Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W gr. 4 cm;
- Wykonanie górnej warstwy z betonu asfaltowego AC11S gr. 4 cm;
- Budowa chodników z kostki betonowej;
- Dowiązanie i przebudowa istniejących zjazdów;
- Wykonanie poboczy z mieszanki optymalnej;
- Budowa ścieków z dwóch rzędów szarej kostki brukowej typu "prostokąt" o grubości 8 cm;
- Remont istniejącego przepustu;
- Budowa kanalizacji deszczowej w niezbędnym zakresie;
- Regulacja urządzeń infrastruktury towarzyszącej w jezdni wraz z zabezpieczeniem sieci rurami osłonowymi i usunięciem ewentualnych kolizji w niezbędnym zakresie;
- Profilowanie skarp nasypów i wykopów;
- Prace porządkowe i wykończeniowe, w tym humusowanie i obsianie mieszanką traw;
- Wymiana oznakowania pionowego na nowe i uzupełnienie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4086781,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5216891,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4086781,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOM-BRUK Tomasz Apoczkin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5941284995

7.3.4) Miejscowość: Sławęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 73-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4086781,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane