„Zagospodarowanie terenu wraz z dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznej przy budynku Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie”

URZĄD GMINY CZYŻE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328930
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 08:30
Lokalizacja
Czyże, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a2b405a-2cc4-40fc-83fd-e87c50e00563
Identyfikator
5431023592
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychMateriały chodnikoweRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychUsługi w zakresie trawnikówUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoOgrodzeniaRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

CREEK MELIORACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsk Podlaski, PL · lot 0
338 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328930 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie terenu wraz z dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznej przy budynku Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY CZYŻE

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Czyże

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000536858

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 98

1.5.2.) Miejscowość: Czyże

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-207

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 856813517

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugczyze@ugczyze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ugczyze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a2b405a-2cc4-40fc-83fd-e87c50e00563

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zagospodarowanie terenu wraz z dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznej przy budynku Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a2b405a-2cc4-40fc-83fd-e87c50e00563

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018402/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Zagospodarowanie terenu wraz z dostawą i montażem instalacji fotowoltaicznej przy budynku Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 Priorytet FEPD.05 Zrównoważony rozwój terytorialny Działania FEPD.05.04 Lokalna kultura i turystyka

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274272

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 275000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje kompleksowe zagospodarowanie działki nr 124/1 o powierzchni 977,40 m², przylegającej do budynku Dziennego Domu Pomocy w Szostakowie, w gminie Czyże. Inwestycja ma na celu przekształcenie obecnie częściowo zagospodarowanego terenu w funkcjonalną, ogólnodostępną przestrzeń integracyjno-rekreacyjną.

W ramach zadania przewidziano:
- wykonanie utwardzonych nawierzchni z kostki betonowej oraz mineralno-żwirowej
- budowę bezpiecznej nawierzchni z maty przerostowej pod urządzenia siłowni zewnętrznej,
- montaż trzech urządzeń siłowni (orbitrek, wioślarz, prasa nożna),
- budowę drewnianej altany rekreacyjnej
- montaż dwóch huśtawek z zadaszeniem ażurowym,
- montaż elementów małej architektury: 3 ławki z oparciem, 3 kosze na odpady, 14,5 m podpór pod pnącza,
- wykonanie tablicy informacyjnej i regulaminowej,
- nasadzenie zieleni: rabaty ozdobne, kilkanaście gatunków roślin wieloletnich (m.in. hortensje, lilaki, róże, tawuły),
- ściółkowanie z kory ozdobnej,
- przebudowę ogrodzenia: rozbiórkę istniejącego płotu i montaż nowego ogrodzenia panelowego z
prefabrykowaną podmurówką,
- montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kW.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja oraz przedmiary stanowiące załączniki nr 7 i 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

44113100-6 - Materiały chodnikowe

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

34928200-0 - Ogrodzenia

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 293355,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362323,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 338250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Creek Melioracje Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6030085837

7.3.3) Ulica: Zimowa Droga 41

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 17-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Firma EnergoSky International Sp. z o.o. w zakresie instalacji fotowoltaicznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 338250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-11
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane