Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów-Laszki-Duńkowice w m. Wietlin Trzeci

Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00328932
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00328932/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 08:30
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbe77c05-7795-4a70-90f2-94a7e5c76827
Identyfikator
7921805529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty drogoweRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328932 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów-Laszki-Duńkowice w m. Wietlin Trzeci

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650903227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 17

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pzdjaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pzdjaroslaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzdjaroslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Roboty drogowe - zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów-Laszki-Duńkowice w m. Wietlin Trzeci

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe77c05-7795-4a70-90f2-94a7e5c76827

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328932

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120155/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.32 Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów - Laszki - Duńkowice w m. Wietlin Trzeci

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00298730

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:" Budowa chodnika przy drodze powiatowej Nr 1674R Lubaczów-Laszki-Duńkowice w m. Wietlin Trzeci”
Zakres rzeczowy robót do wykonania obejmuje (od km 6+773 do km 6+902) w szczególności:
tj: roboty przygotowawcze, roboty ziemne, odwodnienie korpusu drogowego, podbudowy, nawierzchnie, roboty wykończeniowe, oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu, elementy ulic.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wartość najkorzystniejszej oferty to 284.264,69 zł brutto, cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę brutto – 225.978,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

ZP.271.1.33.2026 - postępowanie unieważnione.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane