Rozbudowa drogi powiatowej nr 2035 S poprzez budowę chodnika w miejscowości Panki.
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328933
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328933/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 08:31
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b0d56f5-1f70-44b7-b479-2f3265039c60
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328933 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2035 S poprzez budowę chodnika w miejscowości Panki.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b0d56f5-1f70-44b7-b479-2f3265039c601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2035 S poprzez budowę chodnika w miejscowości Panki.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b0d56f5-1f70-44b7-b479-2f3265039c60
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328933
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043135/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi dla pieszych w ciągu DP 2035S w m. Panki ul. Powstańców Śląskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266568
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.14.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2035 S poprzez budowę chodnika w miejscowości Panki. Inwestycja będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj. Szacunkowy zakres robót: długość jezdni 1,031 km, długość drogi dla pieszych (chodniki) w tym dróg dla pieszych i rowerów liczona po obu stronach drogi 891,82 m, długość poboczy (liczona po obu stronach drogi) 800 m, długość odwodnienia 890 m.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) prace projektowe obejmujące:
a) przygotowanie mapy do celów projektowych pasa drogowego na odcinku przewidzianym do przebudowy,
b) dokumentacja projektowa w zakresie koniecznym do uzyskania dokumentów niezbędnych do wykonania robót objętych zadaniem.
2) roboty budowlane obejmujące:
a) tyczenie trasy i punktów wysokościowych,
b) prace przygotowawcze, cięcie nawierzchni bitumicznej, rozbiórka istniejących nawierzchni,
c) roboty ziemne,
d) wykonanie wykopów pod projektowane systemy odwodnienia,
e) wykonanie wykopów i nasypów pod projektowane nawierzchnie,
f) zabezpieczenie/przebudowa kolidującej infrastruktury,
g) wykonanie wpustów oraz modernizacja rowów,
h) wykonanie krawężników i obrzeży,
i) wykonanie podbudowy pod nawierzchnie,
j) regulację urządzeń podziemnych,
k) wykonanie projektowanych nawierzchni,
l) wykonanie oznakowania pionowego,
m) roboty wykończeniowe i porządkowe,
n) sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej, operatu kolaudacyjnego
i dokonanie odbioru końcowego robót.
3. Warunki realizacji Umowy i jej zakres przedmiotowy, w tym zakres prac projektowych oraz robót określa Program funkcjonalno-użytkowy (dalej zwany również: „PFU”) – Załącznik Nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1392118,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1906500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1392118,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.U.H. BUD-MET Jarosław Kałmuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150629664
7.3.4) Miejscowość: Praszczyki
7.3.5) Kod pocztowy: 42-140
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1392118,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |