MODERNIZACJA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO WRAZ Z WYMIANĄ ŹRÓDŁA CIEPŁA DLA BUDYNKU MIESZKALNEGO -LEŚNICZÓWKI - II PRZETARG

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czersk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00520061
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00520061/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-27 12:38
Lokalizacja
Czersk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b9783b2-f01c-466a-99fa-be851f23c742
Identyfikator
5550007665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

WŁODZIMIERZ ZABROCKIRytel, PL · lot 0
98 400 PLN
CZESŁAW WAJDZIKCzersk, PL · lot 1
88 409,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520061 z dnia 2024-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO WRAZ Z WYMIANĄ ŹRÓDŁA CIEPŁA DLA BUDYNKU MIESZKALNEGO -LEŚNICZÓWKI - II PRZETARG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czersk

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Czersk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550644

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malachin, ul.Cisowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Czersk

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-650

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: (0-52) 39 536 10

1.5.8.) Numer faksu: (0-52) 39 536 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czersk@torun.lasy.gov.p

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czersk.torun.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_czersk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czersk

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA POMIESZCZENIA TECHNICZNEGO WRAZ Z WYMIANĄ ŹRÓDŁA CIEPŁA DLA BUDYNKU MIESZKALNEGO -LEŚNICZÓWKI - II PRZETARG

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b9783b2-f01c-466a-99fa-be851f23c742

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520061

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00281828/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wymiana kotłów grzewczych w 2 leśniczówkach Nadleśnictwa Czersk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437231

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 446358,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Modernizacja pomieszczenia technicznego wraz z wymianą źródła ciepła dla budynku mieszkalnego -leśniczówki w Olszynach.
Przedmiotem zamówienia jest remont kotłowni na paliwo stałe na kotłownię na drewno oraz wymiana części instalacji c.o. Jako roboty towarzyszące występują roboty ogólnobudowlane, wodno- kanalizacyjne, elektryczne w kotłowni
Uwaga! Wartość części -to kwota netto wartości podstawowej bez prawa opcji oraz bez wartości zamówienia na podstawie art 214 ust 1 pkt 7

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 115003,01 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Modernizacja pomieszczenia technicznego wraz z wymianą źródła ciepła dla budynku mieszkalnego -leśniczówki
w Płecnie.
Przedmiotem zamówienia jest remont kotłowni na paliwo stałe na kotłownię na drewno oraz wymiana części instalacji c.o.
Jako roboty towarzyszące występują roboty ogólnobudowlane, wodno- kanalizacyjne, elektryczne w kotłowni.
Uwaga Wartość części -to kwota netto wartości podstawowej bez prawa opcji oraz bez wartośći zamówienia na podstawie
art 214 ust 1 pkt 7.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 108176,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98400 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117770,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Panem Włodzimierzem Zabrockim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Zakład Instalacji Elektrycznych i Hydraulicznych, ul. Leśna 12, 89- 642 Rytel, posiadającym numer identyfikacyjny NIP 5551247041, REGON 220629495, reprezentowanym przez Pana Włodzimierza Zabrockiego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5551247041

7.3.3) Ulica: ul. Leśna 12

7.3.4) Miejscowość: Rytel

7.3.5) Kod pocztowy: 89-642

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88409,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104820,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88409,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Panem Czesławem Wajdzik prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Hurtownia Instalacyjna Centrum z siedzibą przy ul. Kosobudzkiej 3, 89-650 Czersk, posiadającym numer identyfikacyjny NIP 5552049455, REGON 771583160, reprezentowanym przez Pana Czesława Wajdzik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552049455

7.3.3) Ulica: ul. Kosobudzka 3

7.3.4) Miejscowość: Czersk

7.3.5) Kod pocztowy: 89-650

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88409,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Podpisana została:
1. UMOWA NR. S.271.2.7.2024 na L. Olszyny w dniu 26.09.2024 r. w Malachinie z Panem Włodzimierzem Zabrockim prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Zakład Instalacji Elektrycznych i Hydraulicznych, ul. Leśna 12, 89- 642 Rytel, posiadającym numer identyfikacyjny NIP 5551247041, REGON 220629495, reprezentowanym przez Pana Włodzimierza Zabrockiego

2. UMOWA NR. S.271.2.6.2024 na L. Płecno w dniu 06.09.2024 r. w Malachinie
z Panem Czesławem Wajdzik prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Hurtownia Instalacyjna Centrum z siedzibą przy ul. Kosobudzkiej 3, 89-650 Czersk, posiadającym numer identyfikacyjny NIP 5552049455, REGON 771583160, reprezentowanym przez Pana Czesława Wajdzik.
2024-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane