Zakup usług hotelarskich, restauracyjnych i konferencyjnych
Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00328982
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00328982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-08 08:41
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a047bf8-076e-4bf7-9813-ceb402ef235b
- Identyfikator
- 9562324238
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00328982 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług hotelarskich, restauracyjnych i konferencyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366974655
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przedzamcze 8
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@kpfr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpfr.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12738781.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup usług hotelarskich, restauracyjnych i konferencyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a047bf8-076e-4bf7-9813-ceb402ef235b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, w ramach Projektu pn. „Proces Przedsiębiorczego Odkrywania na rzecz rozwoju Inteligentnych Specjalizacji regionu”, i Projektu pn. „Regionalna Instytucja Finansowa KPFR – IF 2021-2027”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00152002
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPFR/USŁUGI_KONFERENCYJNE/2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1159047,90 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 579523,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ NR 1 pn. Usługa konferencyjna w Bydgoszczy.Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w części nr 1 jest wynajem sal w celu organizacji 31 spotkań w Bydgoszczy dla min. 200 - max. 480 uczestników wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników.
W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega możliwość rozszerzenia zamówienia w następującym zakresie:
a) wynajem sal w celu organizacji 46 spotkań na terenie Bydgoszczy dla min. 304 - max. 720 uczestników wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników,
b) samodzielna usługa cateringowa dla min. 60 osób - max. 300 osób (10 spotkań) realizowana w wybranym przez Zamawiającego miejscu w Bydgoszczy,
c) przedłużenie terminu realizacji zamówienia do 31.12.2027 r.
Na podstawie art. 95 ust. 1 pzp Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca (jeśli dotyczy) zatrudniali osób na podstawie stosunku pracy osoby, które będą wykonywały obsługę kelnerską oraz będą przygotowywały posiłki. Zamawiający dopuszcza zatrudnienie na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo w zakresie i na zasadach określonych w Kodeksie pracy, w pełnym lub częściowym wymiarze czasu pracy. W celu weryfikacji obowiązku zatrudnienia na podstawie stosunku pracy każdorazowo na wezwanie Zamawiającego we wskazanym w tym wezwaniu terminie Wykonawca zobowiązuje się przedłożyć Zamawiającemu, oświadczenie Wykonawcy/podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności określone powyżej. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte żądaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie stosunku pracy wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu.
Wykonawca zobowiązuje się zapewnić możliwość weryfikacji oświadczenia dotyczącego zatrudnienia na umowę o pracę, o którym mowa powyżej na podstawie poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę z zastrzeżeniem, że kopie umów będą zanonimizowane w sposób zapewniający ochronę danych osobowych pracowników (dotyczy nr pesel, adresu), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 z późn. zm., a informacje dotyczące: imion i nazwisk pracowników, daty zawarcia umowy, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu będą możliwe do zidentyfikowania. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić możliwość weryfikacji oświadczenia, o którym mowa powyżej również na podstawie innych dokumentów wskazanych w wezwaniu Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
4.5.5.) Wartość części: 251948,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ NR 2 pn. Usługa konferencyjna w Toruniu.Przedmiotem zamówienia w ramach zamówienia podstawowego w części nr 2 jest wynajem sal w celu organizacji 17 spotkań w Toruniu dla min. 130 - max. 285 uczestników wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników oraz samodzielna usługa cateringowa w wyznaczonym przez Zamawiającego miejscu dla min. 175 - max. 300 osób (5 spotkań).
W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega możliwość rozszerzenia zamówienia w następującym zakresie:
a) wynajem sal wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników w celu organizacji 23 spotkań na terenie Torunia dla min. 166 - max. 375 uczestników,
b) wynajem sali wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej w celu organizacji 1 spotkania na terenie Torunia dla min. 60 - max. 100 uczestników,
c) wynajem sali wraz z zapewnieniem usługi gastronomicznej/cateringowej w celu organizacji 2 spotkań na terenie Torunia dla min. 70 - max. 120 uczestników,
d) wynajem sal w celu organizacji 2 spotkań dla min. 70 - max. 120 uczestników każde, bez usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników,
e) wynajem sali w celu organizacji 1 spotkania dla min. 60 - max. 100 uczestników każde, bez usługi gastronomicznej/cateringowej dla uczestników,
f) samodzielna usługa cateringowa dla min. 510 - max 1000 osób (21 spotkań) realizowana w wybranym przez Zamawiającego miejscu w Toruniu,
g) przedłużenie terminu realizacji zamówienia do 31.12.2027 r.
Na podstawie art. 95 ust. 1 pzp Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca (jeśli dotyczy) zatrudniali osób na podstawie stosunku pracy osoby, które będą wykonywały obsługę kelnerską oraz będą przygotowywały posiłki. Zamawiający dopuszcza zatrudnienie na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo w zakresie i na zasadach określonych w Kodeksie pracy, w pełnym lub częściowym wymiarze czasu pracy. W celu weryfikacji obowiązku zatrudnienia na podstawie stosunku pracy każdorazowo na wezwanie Zamawiającego we wskazanym w tym wezwaniu terminie Wykonawca zobowiązuje się przedłożyć Zamawiającemu, oświadczenie Wykonawcy/podwykonawcy o zatrudnieniu na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności określone powyżej. Oświadczenie to powinno zawierać w szczególności: dokładne określenie podmiotu składającego oświadczenie, datę złożenia oświadczenia, wskazanie, że objęte żądaniem czynności wykonują osoby zatrudnione na podstawie stosunku pracy wraz ze wskazaniem liczby tych osób, imion i nazwisk tych osób, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu.
Wykonawca zobowiązuje się zapewnić możliwość weryfikacji oświadczenia dotyczącego zatrudnienia na umowę o pracę, o którym mowa powyżej na podstawie poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii umowy o pracę z zastrzeżeniem, że kopie umów będą zanonimizowane w sposób zapewniający ochronę danych osobowych pracowników (dotyczy nr pesel, adresu), zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 z późn. zm., a informacje dotyczące: imion i nazwisk pracowników, daty zawarcia umowy, rodzaju umowy o pracę i wymiaru etatu będą możliwe do zidentyfikowania. Wykonawca zobowiązuje się zapewnić możliwość weryfikacji oświadczenia, o którym mowa powyżej również na podstawie innych dokumentów wskazanych w wezwaniu Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
70220000-9 - Usługi wynajmu lub leasingu nieruchomości innych niż mieszkalne
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
4.5.5.) Wartość części: 327575,06 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310452,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 276750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sun&More sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513151613
7.3.3) Ulica: Madalińskiego 8 lok. 215
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-101
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 276750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302238,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372656,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302238,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9560015177
7.3.3) Ulica: Włocławska 167
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.5) Kod pocztowy: 87-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302238,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |