Dostawa laboratorium edukacyjnego STEAM dla uczniów w Wyszkowie

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W WYSZKOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329035
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329035/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-08 08:50
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8ee5664-2bd9-42ae-aa77-df1ff9687b42
Identyfikator
7621893038
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt komputerowyCzęści, akcesoria i wyroby do komputerówSprzęt dydaktycznyMeble szkolneRóżne meble i wyposażenieFotokopiarkiDrukarki i ploterySkaneryMonitory dotykoweMonitory ekranowe

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ LIPKAWarszawa, PL · lot 0
1 034 087 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329035 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa laboratorium edukacyjnego STEAM dla uczniów w Wyszkowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W WYSZKOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 551333781

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 9

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7429327

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs3-wyszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zs3-wyszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8ee5664-2bd9-42ae-aa77-df1ff9687b42

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa laboratorium edukacyjnego STEAM dla uczniów w Wyszkowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8ee5664-2bd9-42ae-aa77-df1ff9687b42

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329035

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00083343/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa labolatorium edukacyjnego STEAM dla uczniów w Wyszkowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251489

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 8/Z/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wraz z montażem i instalacją laboratorium edukacyjnego STEAM dla uczniów w Wyszkowie w ramach projektu „Laboratorium edukacyjne STEAM dla uczniów w Wyszkowie”

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

39160000-1 - Meble szkolne

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

30121100-4 - Fotokopiarki

30232100-5 - Drukarki i plotery

38520000-6 - Skanery

30231320-6 - Monitory dotykowe

30231300-0 - Monitory ekranowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1034087,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1034087,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1034087,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELTOPMEDIA ŁUKASZ LIPKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482386243

7.3.3) Ulica: KŁOBUCKA

7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA

7.3.5) Kod pocztowy: 02-699

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1034087,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-01
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy