Sporządzenie planu ogólnego gminy Pilchowice

GMINA PILCHOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329053
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329053/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 08:54
Lokalizacja
Pilchowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-abf672e2-1d66-4755-9fbd-c0058e36525b
Identyfikator
9691606890
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA WOŹNICKAŁódź, PL · lot 0
228 780 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329053 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie planu ogólnego gminy Pilchowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PILCHOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257831

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Damrota 6

1.5.2.) Miejscowość: Pilchowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-145

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 235 65 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pilchowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.pilchowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pilchowice.ezamawiajacy.pl/pn/pilchowice/demand/272963/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie planu ogólnego gminy Pilchowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abf672e2-1d66-4755-9fbd-c0058e36525b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329053

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042196/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Sporządzenie planu ogólnego Gminy Pilchowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159130

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego gminy Pilchowice wraz z opracowaniem ekofizjograficznym na potrzeby planu ogólnego i prognozą oddziaływania na środowisko jako realizacja uchwały Nr LXX/511/24 Rady Gminy Pilchowice z dnia 22 lutego 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego gminy Pilchowice (link do uchwały: https://bip.pilchowice.pl/planowanie-przestrzenne/plan-ogolny-gminy-pilchowice/?download=547).
Opracowanie obejmuje obszar w granicach administracyjnych gminy Pilchowice. Powierzchnia gminy Pilchowice wynosi ok. 6983,4 ha.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia i prac planistycznych określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego (dalej: Wzór umowy) stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ, której integralną część stanowi harmonogram rzeczowo-finansowy.
4. Czynności podejmowane w zakresie realizacji zamówienia publicznego, którego przedmiotem są usługi planistyczne, projektowe, nie polegają, co do zasady, na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 Kodeksu pracy. W związku z powyższym, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający nie jest zobowiązany do określenia w opisie przedmiotu zamówienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę projektantów świadczących usługi w ramach realizacji zamówienia.
5. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228780 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305040 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 228780 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Woźnicka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą GARD - Pracownia Urbanistyczno-Architektoniczna - mgr inż. arch. Anna Woźnicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9471067333

7.3.3) Ulica: Traktorowa 43/2

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-117

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 228780 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 390 dni

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi