Wykonanie pomiarów kontrolnych w technice lidar zbiornika Racibórz i polderu Buków wynikających z ekspertyzy
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329085
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329085/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-08 09:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1306ddb4-3fa2-4cee-b641-649fcf282325
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329085 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie pomiarów kontrolnych w technice lidar zbiornika Racibórz i polderu Buków wynikających z ekspertyzy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-613
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 32 777 49 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.gliwice@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wodypolskie.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie pomiarów kontrolnych w technice lidar zbiornika Racibórz i polderu Buków wynikających z ekspertyzy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1306ddb4-3fa2-4cee-b641-649fcf282325
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329085
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116193/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.35 Wykonanie pomiarów kontrolnych w technice lidar zbiornika Racibórz i polderu Buków wynikających z ekspertyzy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214225
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: C.ROZ.270.2.80.2026.APS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pomiarów kontrolnych w technice LiDAR dla zapór oraz sporządzenie dokumentacji fotograficznej w postaci zdjęć lotniczych wraz z opracowaniem ortofotomapy i numerycznego modelu terenu (NMT/NMPT) dla terenu zbiornika Racibórz i polderu Buków.
Celem zamówienia jest uzyskanie aktualnych danych wysokościowych i obrazowych umożliwiających analizę geometrii zapór oraz ich otoczenia, a także monitorowanie zmian morfologicznych w rejonie czaszy zbiornika i korpusu zapór.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) oraz Wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71355000-1 - Usługi pomiarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355100-2 - Usługi fotogrametryczne
71351810-4 - Usługi topograficzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48708 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 236160 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48708 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Colidrone Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732873055
7.3.3) Ulica: Jasnogórska 66/1
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.5) Kod pocztowy: 42-217
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48708 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu umowy przez Wykonawcę: nie później niż 80 dni od dnia podpisania umowy, jednak nie dłużej niż do dnia 30.09.2026 r.| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |